Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tui, tüm dağıtım kanallarında turlara ve etkinliklere olan bağlılığını güçlendirmeyi planlıyor.

Tui Musement, 140’tan fazla ülkede ortaklara, seyahat acentelerine ve müşterilere 170.000’den fazla gezi, etkinlik, bilet ve transfer sağlıyor.

Tui, “Mevcut piyasa standardının üzerindeki hijyen ve güvenlik standartları ile 2021 boyunca hızlı bir yeniden başlatma mümkün olacak” dedi.

Tui’nin Musement kolunun CEO’su David Schelp; “Küresel turlar ve etkinlikler pazarı 2021 gibi erken bir zamanda toparlanmaya başlayacak ve 2019’rekor yılını 2023’e kadar gölgede bırakacak.

“Şimdiye kadar piyasada çok sayıda küçük, çok yerel tedarikçi bulunuyordu – Tui gibi büyük bir marka ortak bir platform olarak güvenlik ve güvenilirlik sağlayabilir” dedi.

Birimin baş büyüme sorumlusu Alessandro Petazzi ise; “Müşteriler ve iş ortakları için deneyimleri daha da optimize etmek için son birkaç ayı aktif olarak kullandık.

“Net bir hedefimiz var – daha fazla seçeneği daha fazla kişi için daha kolay bir şekilde erişilebilir hale getirmek” diyerek ekledi.

Seyahat sırasındaki deneyimler popüler; ancak son aylarda müşterilerin memleketleri veya bölgelerindeki etkinlikler için yapılan rezervasyonlarda da artış mevcut.

Schelp; “Gördüğümüz bir başka eğilim de, uygulamalarımız ve web sitelerimiz aracılığıyla artan popülerlik ve dijital hizmet talebi.

“Dijital hizmetimiz hedeflenen bir şekilde genişletildi ve artık sohbet yoluyla kişisel, dijital hizmetler müşterilerin favorisi olduğu için müşteri memnuniyetinin ana itici güçlerinden biri” dedi.

Deneyimler mevcut koşullara adapte edilmiştir ve % 85’i başlamadan 24 saat öncesine kadar ücretsiz olarak iptal edilebilir.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz