Trivago, IATI’nin Hweb Sistemine Entegre Oldu. 0

Otel meta search firması Trivago, IATI’nin geliştirdiği, otellerin doğrudan kendi markalarıyla kendi web sayfaları üzerinden satış yapmalarına olanak tanıyan HWEB sistemine entegre oldu.

Dünya genelinde 400.000’den fazla otel işletmecisi, her yıl 1,4 milyar ziyaret alan ve 13 dilde hizmet veren Trivago ile yapılan bu iş birliği sayesinde IATI, otel partnerlerinin dünya genelinde çok daha geniş bir ziyaretçi kitlesine ulaşmalarını sağlamayı amaçlıyor.

Bu iş birliği ile Hweb dijital pazarlama paketi hizmeti alan oteller, görselde yer aldığı gibi kendi resmi web sitelerine (otel web sitesi) satış/rezervasyon odaklı trafik çekebilmektedirler. Bu şekilde organik veya dijital reklam kanalları ile ulaşılmayan yeni kitlelere ulaşılabilmektedir.

Başarılı bir iş birliği olacağını umarak, Türkiye’nin globaldeki en büyük markalarından olan IATI’ye başarılar diliyoruz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe