Tripadvisor Connect Sosyal Medyada Hayata Geçiyor 0

TripAdvisor, TripAdvisor Connect’in Facebook ve Instagram’da resmen başlatıldığını duyurdu. Platform dışı medya çözümü olarak tasarlanan Connect, reklamverenlerin, şirketin web sitesi ve uygulamasının ötesinde özel kitlelere ulaşmasını sağlayan gezgin verileri tarafından yönlendiriliyor.

TripAdvisor Reklam Gelirleri Başkan Yardımcısı Christine Maguirez; “Reklamverenlerin, kendi web sitelerinde veya uygulamalarında ya da TripAdvisor işletme listelerinde ölçekteki kitleleri sunan yeni yaratıcı biçimlerle TripAdvisor’ın küresel verilerini ve güvenilir markasını kullanmaları için yeni yollar geliştirmeye devam ediyoruz.

“Tüketici görüşlerinden hareketle, reklam ortaklarının TripAdvisor web sitesi ve uygulamasının ötesinde yeni ve istekli büyük hedef kitlelere ulaşmasına, onlarla bağlantı kurmasına ve harekete geçmesine yardımcı olabiliriz. Markamızın 10 milyondan fazla takipçisi için Facebook ve Instagram gibi sitelerde TripAdvisor güvenilir bir kaynak ve karar alma süreçlerinin etkili bir parçası” dedi.

Reklamverenler, TripAdvisor’ın, şirket platformundan erişilebilecek özel oluşturulmuş kitlelerin oluşturulmasını sağlayan gezgin verilerinden yararlanacak. @TripAdvisor markasından Facebook veya Instagram gibi kanallar üzerinden yararlanan reklamverenler, TripAdvisor platformunun ötesinde, malları veya hizmetleri için önceden belirlenmiş bir eğilimi olan tüketicilerle daha etkin bir farkındalık oluşturmak ve dikkat çekmek için çeşitli çoklu ortam yaratıcı çözümlerinden yararlanabilir.

Görsel: thejakartapost.com

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.