Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Avrupa’nın en büyük turistik internet ajanslarından Tickets Travel Network (TTN) holdingin bir parçası olan Tickets.com.tr, Türkiye’deki hizmetlerine her geçen gün yenilerini ekliyor. Avantajlı kampanyalarla müşterilerini memnun etmeyi hedefleyen Tickets.com.tr, Türkiye’nin en yaygın şube ağına sahip Ziraat Bankası ile işbirliği yaptı. Bu çerçevede Ziraat Bankası’nın Bankkart’ı ile Tickets.com.tr’den uçak bileti alanlar 200 liraya ulaşan miktarlarda indirim kazanabiliyor.

Tickets.com.tr, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarma misyonu ile çeşitli uygulamaları hayata geçiriyor. Bu çerçevede Türkiye’nin en köklü bankası Ziraat Bankası ile işbirliği yapan uluslararası turistik internet ajansı, müşterilerine özel indirimli uçak bileti sunuyor. Bu çerçevede Tickets.com.tr üzeriden alınan uçak biletlerinde 200 TL’ye varan indirimler uygulanıyor.

Kampanya detayları

01 Ekim 2019 – 29 Şubat 2020 tarihleri arasında yapılan kampanya çerçevesinde Ziraat Bankası Bankkart’a sahip olan Tickets.com.tr müşterileri, çeşitli miktarlardaki uçak bileti alışverişlerinde değişen miktarlarda indirim kazanacak. www.tickets.com.tr adresi üzerinden yapılan uçak bileti alışverişlerde geçerli olan kampanya çerçevesinde; 400 TL – 1000 TL arası uçak bileti alışverişlerinde 50 TL indirim, 1001 TL – 5000 TL arası alışverişlerde 100 TL indirim, 5001 TL ve üzeri miktarlarda alışverişlerde ise 200 TL anlık indirim uygulanacak.

Kampanyaya nasıl katılabilinir?

Ziraat Bankası Bankkart’a sahip bütün Tickets.com.tr müşterileri kampanyaya katılabilir. Kampanyadan faydalanabilmek için www.tickets.com.tr üzerinden uçak bileti seçtikten sonra ödeme adımına geçince “Ziraat Bankası Bankkart” bölümünün seçilmesi gerekiyor. Bu bölümde müşteriden Bankkart bilgileri talep ediliyor. Kart bilgilerinin doldurulmasının ardından ödeme işlemleri sırasında “Ziraat Bankası ödeme yöntemi” seçilmesi gerekiyor. Bu aşamadan sonra uçak bileti fiyatına göre kampanya dahilindeki indirim miktarı, otomatik ve anlık olarak toplam tutardan düşülüyor.

Kampanyadan birden fazla faydalanmak mümkün

Tickets.com.tr ve Ziraat Bankası işbirliği ile hayata geçirilen indirim kampanyası, siteden alınan uçak biletleri için uygulanabiliyor. Ziraat Bankası Bankkart sahibi her müşterinin faydalanabildiği kampanyadaki indirimler, diğer indirim kampanyaları ile birleştirilemiyor. Ayrıca, Tickets.com.tr müşterileri kampanya süresi içinde birden fazla kez indirimden faydalanabiliyor. Kampanyadan faydalanarak alınan uçak bileti iptal edilirse indirim tutarı iade edilmiyor.

Tickets.com.tr, yaklaşık 5 yıldır Türkiye pazarında

Ocak 2015 tarihinde Türkiye pazarına giren Tickets, Türkiye’de www.tickets.com.tr alan adı üzerinden hizmet veriyor. Seyahat acentelerine de https://ctn.tickets.com.tr/ adresinden uçak bileti hizmetleri sunuluyor. Müşterilerinin beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda sistemini sürekli geliştiren ve güncelleyen Tickets.com.tr, seyahatlerin daha ucuz ve konforlu olmasını amaçlıyor. Bu çerçevede çeşitli anlaşmalar ve kampanyalarla müşterilerinin memnuniyetini maksimize etme misyonu ile hareket ediyor.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz