Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Atlasglobal Hava Yolları’nın her sene sonbahar aylarında düzenlediği Business Class Unlimited kampanyası tüm satış kanallarında satışa açıldı. 23 Ekim – 23 Kasım 2019 tarihlerinde devam edecek kampanyada, 2.999 Euro’ya  Business Class Unlimited paketi alan yolcular yedi ay boyunca diledikleri yurt dışı destinasyonlarına Atlasglobal Business Class konforu ile sınırsızca uçabilecekler.

Atlasglobal Hava Yolları, “Senin Sınırın Yok!” sloganıyla seyahatte sınır tanımayanlara sunduğu ve yoğun ilgiyle karşılanan Business Class Unlimited kampanyasının 18 Ekim itibariyle başladığını duyurdu. 23 Ekim – 23 Kasım 2019 tarihleri arasında 2.999 Euro’ya “Atlasglobal Business Class Unlimited Yurt Dışı” paketi satın alan yolcular, 1 Kasım 2019 – 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında, yurt dışında diledikleri destinasyona diledikleri kadar uçabilecekler. Unlimited pakedi 18 Kasım’a kadar atlasglb.com web sitesinde, call center ve yetkili acentelerden satın alınabilecek.

Atlasglobal Business Class Unlimited Yurt Dışı” paketi alan yolcular Atlasglobal Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen KKTC dahil tüm dış hat destinasyonlarında geçerli olacak. Ayrıca kampanya kapsamında alınan biletler Atlasglobal’in Air France ile ortak gerçekleştirdiği İstanbul-Paris-İstanbul hattında da kullanılabilecek.

Kampanya ile ilgili bir açıklama yapan Atlasglobal Ticari Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nevzat Arşan, “Atlasglobal Business Class Unlimited Yurt Dışı paketiyle özellikle yurt dışına sık seyahat eden yolcularımıza Atlasglobal Business Class konforunu yaşayabilecekleri farklı bir deneyim sunmayı hedefliyoruz. Ülke sınırlarını aşıp yurt dışında da büyümeyi hedefleyen KOBİ’ler, start-uplar, seyahatlerine ciddi bütçeler ayıran kurumlar için konforlu bir seyahati ödenebilir kılmayı amaçladık” dedi. Arşan paketi satın alan yolcuların, yedi ay boyunca Atlasglobal’in tarifeli olarak uçtuğu tüm yurt dışı destinasyonlarına Business Class konforuyla, istedikleri sıklıkta uçma imkanına sahip olacaklarını sözlerine ekledi.

Atlasglobal Business Class Unlimited Yurt Dışı kampanyası hakkında detaylı bilgiye www.atlasglb.com adresinden ulaşılabiliyor.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz