Transport for London Yolunu Mando ile Birleştirdi 0

Transport for London (Kısaca: TfL), WebCAT platformu ile servisini daha iyi bir hale getirmek için Mando ile  yollarını birleştirdi.

Bu araç, Londra’da yeni ev yapımının etkilerini ve toplu taşımadaki değişikliklerin seyahat süreleri üzerindeki etkilerini düşünen profesyonel planlamacılar tarafından kullanılıyor. WebCAT’in son versiyonu ise şunları içeriyor: bir bölgenin diğer bölgelerle iyi bir şekilde bağlantılı olup olmadığını (toplu taşıma ve bisiklet yolu üzerinden), şehir içinde herhangi iki noktanın seyahat süresi, toplu taşıma ve bisiklet kullanım karşılaştırmaları.

Mando’nun müşteri servisi yöneticisi Mark Simpson, Transport for London ile işbirliği içinde olmaktan çok memnun olduklarını belirtti. WebCAT aracının planlayıcılar için çok önemli olduğunun bilincinde olduklarını ve bir sonraki hedeflerinin, kişilerin hayatlarını daha da kolaylaştırmak olduğunu belirtti.

TfL genel müdürü Alex Williams bu yeni eklenen platform ile bir bölgede kaç farklı iş pozisyonu ve kaç okul olduğunu eklediklerini belirtti. Bu sayede kişiler, Londra içindeki spesifik lokasyonlar hakkında daha ayrıntılı bilgi edinip gelecekte nasıl şekilleneceği hakkında tahminler elde edebilecekler.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe