Tickets.com.tr’nin Acenta Paneli CTN Yüzde 20’ye Varan Komisyonlar Sunuyor. 0

Tickets.com.tr, 32 ülkede kullanılan CTN sistemini geçtiğimiz yıl Türkiye’de de kullanıma açmıştı. Tickets.com.tr, bilet satışlarında yüzde 10 ila yüzde 20 oranlarında kâr elde edebilinen sistem ile Türkiye genelinde yaklaşık 500 acentaya ulaştı. 

Avrupa’nın en büyük internet markalarından biri olan Tickets Travel Network (TTN) holdingin bir parçası olan Tickets.com.tr, farklı ülkelere seyahat edenlere veya son kullanıcıya doğrudan uçak bileti sağlayarak rezervasyon sürecini oldukça kolay bir şekilde gerçekleştiriyor.

Marka, rezervasyon sürecini oluşturduğu yeni bir algoritma ile seyahat acentelerine sunan marka; gidiş-dönüş Amerika biletlerinde, Ukrayna, Rusya, Doğu Avrupa ve Kafkaslara yapılan uçuşlarda çok uygun fiyatlar sağladığını iddia ediyor.

Multi GDS ile Bağlantılı

Amadeus, Galileo, Sabre ve havayolu firmaları ile doğrudan bağlantılı olarak çalışan sistem Multi GDS sistemi sayesinde dünyadaki birçok havayolu şirketi, seyahat acentesi, konsorsiyum ve holding arasında yapılan anlaşmalar çerçevesinde oluşturulan bilet rezervi, yıl içinde 32 farklı ülkede satışa sunulabiliyor.

Ukrayna’nın Lviv merkezli Tickets Travel Network hali hazırda 12 ülkedeki aktif ofisi, 750 kişilik genç ve dinamik ekibi ile; Sabre, Amadeus, TravelPort, Sirena, ERV, milli uçak şirketleri, milli demiryolu şirketleri ve otobüs taşıyıcıları gibi dünya turizm liderlerini tek çatı altında toplamakta.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.