Flixbus Kamil Koç’u Satın Alarak Türkiye Pazarına Girecek. 5

Eturizm.org’un haberine göre; 2013 yılından beri Avrupa’da milyonlarca insan için yolculuk şeklini değiştiren, yenilikçi teknoloji firması ve internet şirketi olan Flixbus, klasik yolculuk işletmelerini değiştirerek Avrupa’nın en büyük otobüs ağını oluşturdu. Geçtiğimiz dönemde Avrupa harici Amerika’nın Kaliforniya ve Nevada bölgesinde de hizmet veren firmanın Kamil Koç’u satın alarak Türkiye’ye açılacağı iddia ediliyor. 

Siteden yapılan açıklamaya göre yakın bir zaman da açıklama yapılması beklenen bu haber otobüs taşımacılığı sektöründe oldukça ses getireceği konuşuluyor.

Trend belirleyen rezervasyon ve bilet kesme sistemi, FlixBus-App, otobüste ücretsiz Wifi veya otobüslerin GPS’le anlık izlenmesi gibi teknoloji yenilikleriyle yeni bir yolculuk şeklini mümkün kıllan bu markanın, sürecini takip ederek Türkiye çıkarmasını sizlere aktaracağız.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

5 Yorum

  1. Bunlar zaten Türkiye de var. Yani üretim yapmadan Türkiyeden para kazanacak bir şirket daha Türkiye ye geliyor.

    1. flixbus mantığı türkiyede nerede var? eğer bu haber doğruysa ve bu şirket böyle köklü bir şirketi satın almaya niyetli ise salt beleş internete girmek için şehirlerarası otobüs kovalayana büyük bir kesimin sesi kesilecek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.