The Travel Corporation, Yemek Uygulaması VizEat ile Ortak Oluyor 0

Otantik yerel tatlar sunmak için evde yemek pişirenler ve eğitimli şefler de dahil 110 ülkede 22.000 ev sahibinin bulunduğu Uygulama, marka müşterilerine bağlantılar sağlayacak.

Uygulama, 2014 yılında Paris’te piyasaya sürülmüştü ve kendi iddiasına göre dünyanın en popüler yemek paylaşım platformu.

Uygulamanın sunduğu aktiviteler arasında Roma’da makarna yapım kursu, Barselona’da interaktif pazar turu, Paris’te şarap ve peynir tadımı ya da Toskana’da şeflerin masasına konuk olmak gibi aktiviteler de bulunuyor.

The Travel Corporation Başkanı Brett Tollman; “VizEat ile olan ortaklığımız, 30’dan fazla TTC seyahat markasından misafirlerimize ziyaret ettikleri her destinasyonda şaşırtıcı ve eğlenceli mutfak deneyimleri sağlamasının yanı sıra yerel halkla iletişim kurarak unutulmaz anılara sahip olma imkanı da sağlayacak.

“Ayrıca, deneyimsel aktiviteler sunarak ve dünyanın dört bir yanından benzer fikirdeki gezginleri buluşturarak benzer değerleri de paylaşıyoruz” dedi.

Bu yazdan itibaren TTC’nin misafirleri seçtikleri gezilerde veya isteğe bağlı ekstralar olarak bu yemek deneyimlerine sahip olma fırsatını bulacaklar.

VizEat CEO’su Jean-Michel Petit; “TTC ile kurduğumuz bu küresel ortaklığı duyurmaktan ve TCC markalarının dünya çapında daha fazla gezginin gittikleri her yerde yerel insanlarla birlikte eğlenceli mutfak deneyimleri yaşama şansı sunacak olmasından dolayı heyecan duyuyoruz.

“Bu, her ikimiz için de iyi bir eşleşme: TTC ailesi markaları müşterileri için en unutulmaz deneyimleri planlıyor, VizEat ise bu unutulmaz ve otantik anları sağlıyor” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.