Teknoloji Odaklı Young Hoteliers Summit 2016 0

Bu yıl yedincisi düzenlenen Young Hoteliers Summit (YHS), konaklama sektörü liderleri arasında dinamik bir iletişim platformu kurmayı hedeflediği bir organizasyon gerçekleştirdi ve endüstrinin dehalarını ile konaklama sektörüne nitelikli eleman yetiştiren dünya genelinde 40’ın üzerinde okulun en iyi yeteneklerini bir araya getirdi.

Öğrencilerin ve uzmanların bir araya geldiği bu uluslar arası buluşma, 14-16 Mart 2016 tarihleri arasında İsviçre’de Ecole Hôtelière de Lausanne’de gerçekleşti. Heyecan verici workshoplar ve sektör liderlerinin ilham veren konuşmaları ile geçen üç gün sonunda Four Seasons & Resorts katkıları ile düzenlenen yarışma ile son buldu.

Teknoloji ve modern konaklamada ezber bozan yöntemler teması çerçevesinde gerçekleşen YHS 2016’da temsilciler ve sektör liderleri tecrübelerini birleştirerek konaklama endüstrisi içinden gerçek bir yaklaşım ile düzenlenen heyecanlı yarışmanın tamamlanmasında rol aldı.

Lüks ve teknoloji hakkındaki uzmanlığını paylaşan Four Seasons Hotel Birleşik Arap Emirlikleri Bölgesel Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Simon Casson’ı ağırlayan zirve aynı zamanda konaklama sektöründe teknolojinin nasıl yönetildiği ve yönetileceği hakkında düzenlenen pannellerde Four Seasons & Resorts İnsan Kaynaklarından Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Heather Jacobs, yine Four Seasons & Resorts EMEA bölgesi pazarlama iletişim direktörü Huda Malhas ve Global Asset Solution Kıdemli Varlık Yöneticisi Alex Slors’a ev sahipliği yaptı.

Zirvede dördüncü kez yer alan Four Seasons & Resorts EMEA Bölgesi İnsan Kaynakları Direktörü Rachel Begbie bu yılın yarışmasını açıklama onuruna sahip oldu.

Qualtrics desteği ile dünya çapında konaklama sektörü öğrencileri arasında gerçekleştirilen YHS derecelendirme anketinde, öğrenciler, otel şirketlerinin seçme yerleştirme ve istihdam konularındaki algılarını paylaşma fırsatı yakaladı.

YHS 2015’de klasik konaklamadan modern konaklamaya geçişe odaklanan zirve 29 konuşmacı ve 175 temsilci ile büyük bir başarıya imza atmıştı. Yüksek beklentiler ile gerçekleştirilen ve Ecole Hôtelière de Lausanne öğrencilerinden oluşan organizasyon komitesi 7. düzenlenen zirveyi yine başarı ile tamamladı.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.