Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tayvan Turizm Bürosu (TTB), destinasyona ilişkin bilgi edinilmesi için sekiz oturumla derinlemesine eğitim sağlayan Çevrimiçi Seyahat Eğitimi (OTT) programını yeniden başlattı.

Modüller Tayvan’ın hareketli şehirlerini, büyüleyici Asya ve yerli kültürlerini ve yüksek dağ zirvelerinden tropik plajlara ve muhteşem vadilere kadar uzanan çarpıcı doğal güzelliklerini sergiliyor.

Modüller kültürel miras, mutfak sanatı, festivaller, macera deneyimleri ve ülkeye seyahat hakkında genel bilgileri içeren kapsamlı eğitim yoluyla Tayvan için en iyi nasıl satış gerçekleştirilebileceği hakkında bilgiler yer alıyor. Her modül, acentlerin bilgilerini test etmek için beş soru ile sona eriyor.

Londra’da Tayvan Turizm Bürosu Turizm Direktörü olan Sylvia Lee; “İngiltere pazarında değerli acentelerimizi desteklemenin önemli olduğuna inanıyoruz, bu yüzden yeni Çevrimiçi Seyahat Eğitimini başlattık. Amaç, seyahat kısıtlamaları kaldırıldığında acentelerin Tayvan’ı başarılı bir şekilde satmak için gereken tüm eğitim materyallerine sahip olmasını sağlamak” dedi.

Yeni eğitim modülleri şu oturumları içermektedir:

Tayvan’ı tanımak – bu modül Tayvan’ın coğrafi konumu, hava durumu, ulaşım, dolaşım ve para birimi hakkında bilgileri içeriyor.

Ara İstasyon Olarak Tayvan – stratejik coğrafi konumu ve mükemmel bağlantıları ile Tayvan, gezginlerin Avustralya, Yeni Zelanda, Japonya, Güney Kore veya diğer doğu destinasyonlarına seyahat etmeleri için ideal bir mola yeridir.

Büyükşehir ve kırsal Tayvan – bu modülde temsilciler zengin bar, restoran ve gece pazarlarıyla hareketli bir uluslararası metropol olan Tayvan’ın başkenti hakkında bilgi edinecekler. Modül ayrıca adadaki diğer popüler turistik alanlar hakkında bilgi içerir: Yilan Bölgesi, Kaohsiung, Tainan, Taichung, Lukang Kasabası.

Tayvan kültürü ve festivalleri – Acenteler, Tayvan kültürünün Çin mirası, Japon ve Hollanda sömürge etkileri ve yerli kültürü ile nasıl birleştirdiğini keşfedecek ve güzel sanatlar, halk gelenekleri ve ultra-modernin canlı bir karışımını keşfedecek.

Tayvan’ın doğası – dağ ve kıyı maceraları – Tayvan’ın hareketli şehirlerinin aksine, doğusundaki Taroko Milli Parkı, boğazları, vadileri, dağları ve şelaleleriyle huzur ve sakinlik sunuyor. Liwu Nehri, parklardan dramatik mermer uçurumlardan akıyor.

Tayvan Mutfağı – hareketli gece pazarlarından gurme restoranlarına kadar, Tayvan’ın dünyanın en iyi mutfaklarından birine sahip olduğu biliniyor. Acenteler Tayvan, Japon ve Çin etkilerinin kaynaşmasını keşfedecekler.

Tayvan’a uçmak – bu modül, İngiltere’den Tayvan yönüne uçuş için en iyi rotaları ve havayolları hakkında geniş bilgi sağlıyor.

Tayvan Satışları – Sonuncu fakat diğerleri ile eşit öneme sahip modül olarak, ekstra ilham için, acenteler Tayvan’ı İngiliz gezginlere en iyi nasıl satacakları hakkında en iyi ipuçlarını öğrenecekler.

Görsel: Timo Volz

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz