Halaltravels.com, Çok Beklenen Helal Seyahat Dergisi Battuta’yı Duyurdu

“En Yenilikçi Müslüman Dostu Çevrimiçi Seyahat Acentesi” ödülüne layık görülen HalalTravels.com, Helal Seyahat e-dergisi Battuta’nın ilk sayısını duyurdu.

Battuta dergisi, ismini İslam tarihinin en büyük seyyahı olan İbn Battuta’dan alıyor. İbn Battuta’nın adımlarını takiben dergi, okuyucularına Müslüman dostu seyahat içeriğini ve Helal Turizm endüstrisinden haberleri sunarak pazardaki boşluğu doldurmaya çalışıyor. Battuta, basılı olarak sınırlı sayıda ve İngilizce olarak yayınlanacak.

Battuta dergisi, Londra, Türkiye ve ABD’de ofisleri bulunan uluslararası bir Helal Seyahat uzmanları ekibi tarafından hazırlandı. Bu derginin yayınlanması ile HalalTravels, kaliteli ve güncel içerik sağlayarak Helal Turizm sektöründe bir boşluğu doldurmak istiyor. Battuta’nın ilk dijital sayısı 54 sayfa ile Issuu.com’da yayınlanacak. Bu ilk sayıda bir başörtülü gezgin, influencer ve yemek fotoğrafçısı olan Sukaina Rajabali ile özel bir röportaj yapıldı. Ayrıca salgının Helal Turizm endüstrisi, Kutsal Ramazan ayı ve gezginlerin karşı karşıya kaldığı konaklama seçenekleri üzerindeki etkisi de ele alındı.

HalalTravels.com Kurucu Ortağı ve Battuta Dergisi Editörü Veysel Gokbel; “Değerli topluluğumuzla etkili bir şekilde iletişim kurmak için yeni Helal Seyahat Dergimiz Battuta’yı sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Hedefimiz dünya çapında seyahatlerin erişilebilir olmasını sağlamak ve bu derginin bu konudaki sorumluluğumuzu yerine getirmemize yardımcı olmasını ve Müslüman gezginler ve sektör liderleri arasında iyi yankı uyandırmasını umuyoruz ”dedi.

Battuta bir dergiden daha fazlası. Müslüman Seyahat meraklıları, Helal Turizm endüstrisinin kilit oyuncuları ve Müslüman influencerlar için kaynak ve ses olarak hizmet verecek. Ekip, Helal Seyahat endüstrisini etkileyen güncel kapak konuları oluşturmayı ve Müslüman gezginlere ışık tutmayı planlıyor.

Yeni çıkan e-dergiye ek olarak HalalTravels.com, yeni tasarlanan web sitesini, gelişmiş otel ve villa arama motorunu bu yılın sonunda hayata geçirmeyi planlıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!