Taxi Tender, Artık Amadeus Üzerinden Rezervasyon Yapabiliyor. 0

Hollanda merkezli rezervasyon platformu Taxi Tender’ın havaalanı taksi hizmeti, Amadeus üzerinden de hizmet sunmaya uygun hale getirildi.

Bu ortaklık; seyahat acentalarından, havayollarının ya da havaalanlarının websitelerinden rezervasyon gerçekleştiren gezginlere havaalanı taksileri için önceden rezervasyon yapma imkanı sağlıyor.

Ucuz taksi ya da havaalanı transferleri için bilinirliği mevcut olan Taxi Tender; Kuzey Amerika, Avrupa, Afrika ve Asya için de hizmet sağlıyor.

Taxi Tender, ortalama taksi fiyatlarını rota başına hesaplıyor ve havaalanlarından transfer için rezervasyon yaparken yerel taksiler ve şirketler arasında ihaleleler yaparak sabit fiyatı da garanti ediyor.

Amadeus “Arabalar ve Transferler” bölümü yöneticisi Peter Altmann; “kusursuz bir seçim sürecinden sonra Taxi Tender‘ın sağlayıcılarımızdan biri olmasını tercih ettik. Şimdi müşterek olarak seyahat endüstrisinde faaliyet gösteren bütün oyunculara dünya çapında ve bütün kanallarda kapsamlı ve şeffaf hizmet teklifleri sunuyor ve sağlıyoruz, ayrıca bu yolla; onlara müşterilerinin seyahatlerini her yönüyle kapsayan tam ve düzgün bir seyahat deneyimi sağlayabilmeleri için de yardımcı oluyoruz.” dedi.

Taxi Tender CEO’su Ojo Meijers ise şöyle dedi; “bu işbirliği sayesinde seyahat endüstrisinde hizmetlerimizi daha fazla ortaklığa entegre edebilme imkanımız var. Bizim sistemlerimiz sayesinde dünyada seyahat eden daha fazla gezgin kendi taksilerinin rezervasyonunu gerçekleştirebiliyorlar. Bu da bize uluslararası alanda hizmetlerimizin görücüye çıkması konusunda yardımcı oluyor ve önceden yer ayırtılan taksiler için büyüyen pazarda konumumuzun güçlenmesine katkıda bulunuyor.”

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.