Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Koca bir sene çalıştıktan sonra tatile çıkarken planlarımızı etkileyen onlarca neden oluyor ama bunlardan en fazla etkileyen bütçe konusu oluyor.  Uçak biletlerini bul, sonra oteli daha sonra havaalanı transferlerini yap, ah çok pahalıya geldi uçak biletini aktarmalı al daha ucuza gelsin gibi birçok konuya takılıyoruz ama artık bütçe konusunu çok fazla problem yapmayacağımız bir sistem Türkiye pazarına geldi, Bonusbay.

tr.bonusbay.com gozat

Bonusbay’de bulunan seyahat firmaları üzerinden seyahat planı yaparsanız, seyahat harcamanızın %10’una kadarlık kısmını geri alabiliyorsunuz.

İnternetten, mesela; %3,5 para iadesi olan bir mağazamızdan 300 TL değerinde alışveriş geçekleştirdiğinizde, 10,5 TL bonus alırsınız. Bonus miktarları online mağazalar arasında farklılık göstermektedir. Aldığınız bonusu 30 TL`yi geçtiği an banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

İşte “Tatile çıkarken para kazanabileceğiniz 10 tatil sitesi”

1 – Flight Network

İlk olarak uçak bileti arama modeli ile başlayan Flight Network şu anda tüm dünyada uçak bileti, tatil paketleri, oteller, araç kiralama gibi hizmetler sunan dev bir firma haline dönüşmüştür. Flight Network’ten yapacağınız uçak bileti rezervasyonlarında Bonusbay’dan %10, otel rezervasyonlarında %3,5, araç rezervasyonlarında 5TL geri ödeme alabilirsiniz.

 

2 – Gezinomi

Gezinomi.com 2011 yılında faaliyete geçen bir online turizm şirketidir. Yurtiçinde yer alan otelleri, tatil fırsatlarını sizlere en uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinmiş olup müşterilerine hayallerindeki tatil seçeneklerini sunmak ve tatili yaşatmak için çalışır. Bonusbay giriş bonusu %5.

 

3 – Booking.com

1996’da kurulan Booking.com B.V., Booking.com aracılığıyla küçük aile pansiyonlarından executive daireler ve beş yıldızlı lüks otellere kadar her tür konaklamada en iyi fiyatı garantilemektedir. Uluslararası özelliğe sahip Booking.com, 40’ın üzerinde dilde hizmet vermekte ve 207 ayrı ülkede 538.075 tesis sunmaktadır. Booking rezervasyonlarınızda %4’e kadar Bonusbay geri ödemesi alabilirsiniz.

4 – Geziloji.net

Geziloji, tatile çıkmanın artık çok kolay olduğunu söylüyor. Yurt içi ve yurt dışı yüzlerce tatil paketini en uygun fiyatlarla satın alabilieceksiniz. Erken rezervasyon ve indirimli tatil paketlerinden yararlanabilir, aradığınız kültür turu ya da Kıbrıs seyahat rezervasyonunuzu internetten kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Geziloji rezervasyonlarınızda %4,5 Bonusbay geri ödemesi alabilirsiniz.

5 – Tatilgo.com

Tatilgo.com, yurt içi, yurt dışı, kültür turları ve cruise seçeneklerini en iyi fiyat, koşulsuz iptal ve en zengin içerik garantisiyle sizlere sunuyor. Ayrıca uçak rezervasyonlarınızı ve Kıbrıs tatilinizi de tatilgo.com ile planlayabilirsiniz. Tatilgo rezervasyonlarında %4,88 Bonusbay geri ödemesi alabilirsiniz.

6 – Tatil.com

Tatil.com yurt ici ve yurt disi tatillerinizde en cok tercih edilen erken rezervasyon ve rezervasyon rehberi. 208 ulke, 20.000 destinasyon ve 250.000 otel secenegiyle dilediginiz taili yasayin. Tatil.com rezervasyonlarında %3 Bonusbay geri ödemesi alabilirsiniz.

 

7 – Hotels.com

Hotels.com`da en uygun otelleri ve indirimleri bulabilirsin. Farklı seçenekleri ve teklifleri  karşılaştirabileceğin sitede ayrıca tarafsız yorumlarla doğru kararı verebilirisin. Hotels.com rezervasyonlarında %3,5 Bonusbay geri ödemesi alabilirsiniz.

 

8 – Emirates

Emirates, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri merkezli bir havayolu şirketidir. Dubai Hükümeti’ne ait olan Emirates, Birleşik Arap Emirlikleri’nin uluslararası havayolu şirketidir. Emirates rezervasyonlarında %0,6 Bonusbay geri ödemesi alabilirsiniz.

 

9 – Sun Express

Sun Express, 2100`ü aşkın multinasyonel çalışanı ile haftada 800`den fazla Türkiye-Almanya hattı tarifeli ve charter uçuş imkanı sunuyor. Sun Express, Bonusbay ile her alışverişinde, paranın bir kısmını sana geri iade ediyor. Sun Express rezervasyonlarında %0,8 Bonusbay geri ödemesi alabilirsiniz.

 

10 – Cepyol

Cepyol.com teknolojik altyapısı sayesinde uçak bieti, otobüs bileti, araç kiralama, otel rezervasyonu işlemlerinizi en uygun fiyatla gerçekleştrimenizi sağlıyor. Cepyol rezervasyonlarında %1,9’a kadar Bonusbay geri ödemesi alabilirsiniz.

 

 

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz