Tatil Kiralama Şirketi “Komisyonsuz, Merkezi Olmayan Pazar Yeri” Yarattı 0

Kiralama Ağı, sahipler, misafirler, profesyonel emlak yöneticileri, kanal yöneticileri ve büyük çevrimiçi dağıtım platformları dahil olmak üzere, tatil kiralama sektöründeki tüm oyunculara tamamen açık agnostik bir pazardır.

Bu ağ, merkezi olmayan bir uygulama (dApp) ve Ethereum ağına dayalı “akıllı sözleşmeler” olarak uygulanan bir dizi merkezi olmayan protokol içeren bir pazardan oluşan blockchain teknolojisinde geliştirilmiş bir ekosistemdir.

Bu açık ve bağımsız model, herhangi bir piyasa oyuncunun işlerini yürütmek, daha fazla müşteriye ulaşmak, rezervasyon yaptırmak veya her türlü komisyon gerektirmeyen tatil kiralama hizmetlerini oluşturmak için Kiralama Ağı‘nı kullanmasına izin verir.

Verimsizliği azaltmak

Bir Ethereum ERC-20 para birimi olan Rentals Tokens (TRT), tatil kiralama piyasasında tedarik zincirinin verimsizliğini azaltmak ve bugünkü tatil platformlarının yüklediği yüksek ücretleri kesmek için tasarlanmıştır. Kiralama para birimi sadece işlemlerde % 25’e varan tasarruf sağlamakla kalmaz, aynı zamanda her bir işlemde yer alan ev ve aktörlerle ilgili bilgileri de içerir.

Bu şekilde, şu anda tatil platformlarını merkezileştiren güven sistemini geliştirir ve diğer faydalarının yanı sıra yanlış görüş, sahtekarlık ve yasa dışı davranışlardan veya fiyat ve kullanılabilirlikteki hatalardan kaçınır.

“Avrupa seyahat pazarının ana merkezi olmayan blockchain modeli”

The Rentals Token ve LaComunity’nin kurucusu ve CEO’su Francesc Sanz; “TRT Token dünya çapında tatil kiralama pazarında ödeme standardı haline geldi. Komisyonu yok ve bu sektörün endemik sorunlarını gerçekten çözen ilk blockchain projesi, dolayısıyla tüm ilgili taraflar için de bir teşvik. Avrupa seyahat pazarının ana merkezi olmayan blockchain modelini ve bir sonraki seyahat dApps neslini oluşturmayı amaçlıyoruz”dedi.

Ön satış Eylül ayında başlayacak ve Rentals Token ICO iki aşamada geliştirilecek: dünya çapındaki alıcılara yönelik ( belirli istisnalar hariç) 5 milyon Euro’luk ilk bölüm, 17 Eylül- 31 Ekim tarihleri arasında pazarlanacak. ICO’nun ikinci bölümü Kasım ayında gerçekleştirilecek. 20 milyon Euro olması bekleniyor.

ICO değeri, 1.35 milyar TRT (25 milyon Euro’ya eşdeğer) denk geliyor ve 7.500 TRT = 1 ETH’lik bir başlangıç döviz kuru oluşturur. Yaklaşık 500.000 Euro ise zaten taahhüt edildi. LaComunity, Kiralama Ağı ve dApp’sının Ekim 2018’de çalışmaya başlamasını ve TRT’nin dünya çapında en az 20.000 mülkün ağında var olmasını bekliyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.