Tatil.com Yenilenen Websitesini Duyurdu. 0

Met Global grup şirketleri arasında yer alan ve Türkiye’nin ilk online satış yapan tur operatörü Tatil.com, 2019 yılıaz sezonuna yenilenen websitesi ile giriyor.

Dünya çapında 20.000 destinasyon ile hizmet veren ve bunun yanında yurt içi ve yurt dışı olmak üzere 250.000 otel, 750 havayolu ile iş birliği yapmakta olan marka geçtiğimiz yıl geçirdiği değişim ile logosunu ve maskotunu yenileyerek televizyon reklamlarına da başlamış ve Tribal Worldwide Istanbul‘un hazırladığı Tatil Kuşu reklamı ile adından uzun süre söz ettirmişti.

2019 yaz sezonuna temasını ve altyapısını yenileyerek giren marka web sitesini daha modern bir tasarımla yeniledi. Eski tasarımla kıyasladığında oldukça sade bir tasarıma geçiş yapan Tatil.com, açılış ekranına sadece otel arama, tur arama durumu sorgulama aracını eklemiş. Tatil.com, üst bölümü de oldukça sadeleştirmiş ve hemen her şeyi 3 ana sekme altında toplamış.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.