Hotelbeds, Kilit Grubu ile Stratejik Ortaklığını Doğruladı 0

Dünyanın önde gelen yatak bankası şirketi Hotelbeds, Türkiye’nin en büyük tatil otel şirketi olan ve Crystal, Amara World Hotels ve Nirvana Lagoon Luxury’nin sahibi olan KİLİT GRUBU ile stratejik bir dağıtım ortaklığı gerçekleştirdiğini açıkladı.

10 yıldan fazla bir süredir birlikte çalışmanın ardından kurulan ve kısa süre önce imzalanan anlaşma ile önemli ölçüde genişleyen ortaklık, Hotelbeds’e, konuklarına günün 24 saati hizmet veren KİLİT GRUBU’nun Ultra Her Şey Dahil 5 Yıldızlı otellerine özel erişim sağlayacak olan tercih edilen bir anlaşma şeklini aldı.

Ortaklık, KİLİT GRUBU‘na ise Hotelbeds’in +60.000 tur operatörü ile sağladığı yüksek değerli müşterilerin dağıtımına erişim imkanı, 140’tan fazla kaynak pazardan sadakat puanı kullanım planları, havayolları ve perakende seyahat acentelerine erişim sağlayacak.

Bunun sonucunda Hotelbeds’in müşterileri, Side, Belek, Kemer ve Bodrum gibi Türkiye’nin önde gelen turistik merkezlerinde çeşitli alt markalarda faaliyet gösteren 17 otel genelinde 25.000’den fazla yatak bulunan KiLiT GRUBU’nun portföyüne erişebilecek.

Ek olarak, bu ortaklıkla KİLİT GRUBU, (hepsi tek bir sözleşmede birleştirilmiş şekilde) otel odalarını hem ‘Hotelbeds’ adı altında faaliyet gösteren toptan satış kanalı hem de ‘Bedsonline’ markası altında faaliyet gösteren perakende seyahat acentesi kanalı aracılığıyla dağıtabilecek.

Türkiye Hotelbeds Bölge Müdürü Arzu Harley, “Türkiye’deki her şey dahil otellerin öncü ve en büyük operatörü olan KILIT GRUBU ile uzun süredir devam eden ortaklığımızla önemli ölçüde genişlediğimizi doğrulamaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bugünün haberleri, pazarın son yıllarda bazı zorluklarla karşı karşıya kalmasına rağmen, önde gelen bir turizm bölgesi olarak Türkiye’ye olan uzun vadeli güvenimizi yansıtıyor. Bu güven, geçtiğimiz yıl boyunca gördüğümüz Türkiye için otel rezervasyonlarında yaşanan toparlanmanın devam etmesinin ardından son derece faydalı olduğunu kanıtladı – 2019 yazında bir rekor kırılacakmış gibi görünüyor. Türkiye’de iş modelimizi büyütmeyi taahhüt ediyoruz ve KİLİT GRUBU ile olan ortaklığımız bu hedefe birlikte ulaşmamıza yardımcı olacak” dedi.

Crystal Hotels CEO’su Umman Çetinbaş, “Türkiye’deki her şey dahil plaj ve resort otellerin en büyük işletmecisi olmasına rağmen, yerel olarak daha da büyümek için iddialı planlarımız var. Bugünün haberleri stratejik bir planın parçasını oluşturuyor ve yalnızca toplam rezervasyonları büyütmekle kalmıyor, aynı zamanda daha da önemlisi katma değeri yüksek rezervasyonlarda büyüme sağlama noktasında da büyük önem taşıyor yüksek değerli rezervasyonlar elde ederken Hotelbeds ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz. Dikkatle değerlendirildikten sonra, yatak bankası dağıtım kanalının büyüme stratejimizin temel bir parçası olması gerektiğini düşündük ve yıllarca başarılı bir şekilde devam eden ortaklığımızı takiben, Hotelbeds doğal olarak ilk tercihimizdi” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.