Booking.com, BookingButton Motorunun Kullanıma Sunulduğunu Açıkladı

Booking.com, şirketin bağımsız çevrimiçi rezervasyon motorunun yeni sürümü olan BookingButton’un küresel piyasaya çıkışını duyurdu.

BookingButton, konaklama tedarikçilerinin işletmelerini çevrimiçi olarak büyütebilmelerini sağlayan Booking.com’un yazılım çözümleri bölümü olan BookingSuite tarafından geliştirildi.

BookingButton, çevrimiçi rezervasyon motoru olmadan küresel olarak çalışan küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin% 81’i (önceki Booking.com araştırmasına göre) ile BookingButton, her ölçekteki mülkün çevrimiçi kanallarında rezervasyonlarını artırmasına olanak veren bir çözümdür. Bir tesisin BookingButton aracıyla aldığı tüm rezervasyonlar % 100 komisyonsuzdur, anında onaylanır ve Booking.com müşteri hizmetleri ekibinden 7 gün 24 saat destek içerir.

BookingButton, bir mülkün fiyatlarının ve kullanılabilirliğinin güncel olmasını sağlamak için otomatik olarak Booking.com ile senkronize edilir ve kurulum sürecinde ayarları değiştirerek, BookingButton anında 40’tan fazla dile çevrilir.

BookingButton, binlerce konaklama sağlayıcısının geri bildirimlerine ve testlerine dayanarak konaklama sağlayıcılarının “maksimum potansiyel misafir sayısına ulaşmalarına ve müşterilerin mülkleri için çevrimiçi olarak anında rezervasyon yapmalarını kolaylaştırmalarına” yardımcı olan birkaç özellik içerdiğini söyledi.

Bu yeni özellikler arasında, “mobil dostu” tasarım, yani potansiyel konukların kullandıkları cihaz ne olursa olsun her yerden rezervasyon yapabilmeleri; özelleştirilmiş ve güncellenmesi kolay bir görünüm, logo, fotoğraflar ve renkler gibi bir mülkün mevcut markasına uyması; potansiyel müşterilere çok sayıda kanaldan ulaşmak için sosyal medya platformlarıyla entegrasyon; orijinal seçim yapılmadığında müşterileri farklı tarihler ayırmaya teşvik etmek için alternatif tarih önerisi işlevi; mülk sahiplerinin uluslararası rezervasyonları kabul edebilmeleri için 50’den fazla para biriminde ödeme desteği bulunuyor.

Booking.com Kıdemli Başkan Yardımcısı Pepijn Rijvers; “Konaklama ortaklarımız için geliştirdiğimiz BookingSuite ürünleri aracılığıyla, birincil hedefimiz, işletmelerini çevrimiçi olarak işletmeyi mümkün olduğunca sorunsuz ve kusursuz hale getirmektir.

“Yeni BookingButton ile, anında onaylanmış çevrimiçi rezervasyonların avantajlarını, dünyadaki her mülk için kolay ve erişilebilir hale getiriyoruz; böylece, rezervasyon yapmayı seçtikleri kanaldan bağımsız olarak, büyümeye devam edebilecek ve sonuçta daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilecekler” dedi.

BookingButton, halihazırda Booking.com üzerinde listelenen konaklama tedarikçileri tarafından kullanılabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=Pb7zmojzQ50

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!