Taşınabilir Wifi Modem Kiralayan Startup RentnConnect, Concierge+’ı Tanıttı. 0

2014 yılından beri Türkiye’yi ziyaret eden turistlere taşınabilir Wifi modem kiralayan bir startup olan RentnConnect, turistlerin seyahatleri boyunca internet ihtiyaçlarını karşılamaları için ziyaret ettikleri ülkelerden yeni bir sim card almalarına alternatif olarak taşınabilir hotspot cihazlar sağlamakta.

Mobile Hotspot kullanımının en büyük avantajı; kota aşımında gelen tahmin edilemeyen yüksek ücretlerden korunmak. Bir Hotspot modem ile sınırsız data ile 10 farklı mobil cihaz wifi ağına bağlanılıyor.Rent‘n Connect artık sadece Türkiye’ye gelen turistlere hizmet vermiyor. Geçtiğimiz ay operasyonunu Almanya’da başlatan start-up, artık Avrupa ülkelerini ziyaret eden gezginlere de WiFi sağlıyor.

Bunun yanı sıra son zamanlarda onları etkinliklere WiFi sağlarken görmek de mümkün. Urban Picnic, Big Burn Istanbul gibi geniş alanlarda bile davetlilerin güvenli bir şekilde ağa bağlanmalarını aracılık ediyor.

Kurumsal firmalara paylaşımlı servis hizmeti veren Voltlines araçlarındaki Wi-Fi ihtiyacını Rent ‘n Connect ile karşılıyor.. Çalışanlar trafikte harcadıkları zamanı Voltlines’ın servislerini kullanarak kısalttıkları gibi artık yolda geçirdikleri zamanda mobil data yerine araçtaki hızlı ve güvenli WiFi ağını tercih ediyorlar.

Rent ‘n Connect ekibinin yeni ürünü, android telefonlar için geliştirilen uygulama olan Concierge+ otellerin verdiği hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini arttırıyor. Oteller isterlerse kendilerine ait olan telefonlara bu uygulamayı indirebilir, isterlerse uygulamanın kurulu olduğu telefonları Rent ‘n Connect’ten kiralayıp satın alma yükünden kurtulabilir. Oda servislerinin yanında müşteriler bu akıllı telefonları hotspot ve dijital rehber olarak da kullanabiliyor. Ayrıca uygulamayla entegre çalışan bulut telefon ve yazışma uygulamaları aracılığıyla otel dışındayken de otel görevlileriyle iletişime geçebiliyorlar. Yine uygulamaya entegre edilmiş olan geribildirim özelliği ile müşteri henüz otelden ayrılmadan otel ile ilgili görüşlerini uygulama üzerinden puanlayarak belirtiyor ve otele müşteri memnuniyetiyle ilgili önemli bir data havuzu sunuyor. Müşteri ile sağlanan bu sürekli iletişim müşteri memnuniyetini arttırmaya katkıda bulunuyor. .

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.