Pegasus Plus Ödül Programının İsmi Pegasus BolBol Olarak Değişti. 1

Düşük ücretli havayolu firması Pegasus ödül ve müşteri sadakat programı Pegasus Plus’ın ismini Pegasus BolBol olarak değiştirdi.

Pegasus mobil uygulaması ve resmi web sitesi üzerinden bilet alım işlemlerinde puan kazandıran sistemde daha önce doğrudan doğruya TL cinsinden birikim yapılabiliyordu.

Türk Hava Yolları’nın ödül programı Miles and Smiles mantığında çalışması planlanan programda 120 TL’lik bir bilet satın alındığında, aynı zamanda 150 puan kazanılmış olacak. Bu puanlar ise 2 yıl kadar geçerli olacak ve sonrasında otomatik olarak silinecek.

Pegasus BolBol

Daha önce Pegasus Plus üyeliği olan kişiler telefon numaraları ve aynı şifreleri ile sisteme girebilmekteler yalnız şifrelerinin önüne 00 (Sıfır-Sıfır) eklemeleri gerekmekte.

Biriken puanları sadece bilet satın alımında değil; Koltuk seçimi, Bagaj ödemesi, Online yemek siparişi ve Ücretsiz değişiklik hakkı gibi hizmetlerde de kullanabiliyorsunuz.

Pegasus ayrıca özel yolcu programı ile birlikte internet sitesini ve mobil uygulama tasarımını da baştan aşağı yenilendiğini söylemekte fayda var.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

1 Yorum

  1. So what is the added value of this article? NOTHING. You did not compare or said is it better now or not, to compare the value, you didnt mention how downgraded the points are, how invaluable they have been made in Pegasus. It is a horrible change that disrespects the previous customers.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.