Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Düşük ücretli havayolu firması Pegasus ödül ve müşteri sadakat programı Pegasus Plus’ın ismini Pegasus BolBol olarak değiştirdi.

Pegasus mobil uygulaması ve resmi web sitesi üzerinden bilet alım işlemlerinde puan kazandıran sistemde daha önce doğrudan doğruya TL cinsinden birikim yapılabiliyordu.

Türk Hava Yolları’nın ödül programı Miles and Smiles mantığında çalışması planlanan programda 120 TL’lik bir bilet satın alındığında, aynı zamanda 150 puan kazanılmış olacak. Bu puanlar ise 2 yıl kadar geçerli olacak ve sonrasında otomatik olarak silinecek.

Pegasus BolBol

Daha önce Pegasus Plus üyeliği olan kişiler telefon numaraları ve aynı şifreleri ile sisteme girebilmekteler yalnız şifrelerinin önüne 00 (Sıfır-Sıfır) eklemeleri gerekmekte.

Biriken puanları sadece bilet satın alımında değil; Koltuk seçimi, Bagaj ödemesi, Online yemek siparişi ve Ücretsiz değişiklik hakkı gibi hizmetlerde de kullanabiliyorsunuz.

Pegasus ayrıca özel yolcu programı ile birlikte internet sitesini ve mobil uygulama tasarımını da baştan aşağı yenilendiğini söylemekte fayda var.

Yorumları GösterYorumları Gizle

1 Yorum

  • yazan David
    Posted 3 Ağustos 2018 10:30 0Likes

    So what is the added value of this article? NOTHING. You did not compare or said is it better now or not, to compare the value, you didnt mention how downgraded the points are, how invaluable they have been made in Pegasus. It is a horrible change that disrespects the previous customers.

Yorum Yaz