Taco Bell Konaklama Sektörüne Giriyor – Beş Günlüğüne! 0

Kalifornia merkezli fast food restoranlar zinciri Taco Bell, bu yaz otelcilik sektörüne girecek – ancak sadece beş günlüğüne! 9 Ağustos’ta Açılacak olan The Bell: Bir Taco Bell Otel ve Tatil Köyü, açıklanmayan bir Palm Springs, Kaliforniya oteli, “tacolardan esinlenerek ve hayranları tarafından doldurulmuş bir yere” dönüşecek. Taco Bell, mülkü otel ortaklarıyla yönetecek.

Şirkete göre, “konuk odalarından kahvaltıya ve havuz başı kokteyllerine kadar diğer her şey bir Taco Bell dokunuşundan ilham alacak.”

Otel, Taco Bell’den ilham alan otele özel menü, havuz bar, hediyelik eşya dükkanına ve tesis bünyesinde tırnak süsleme ve kuaför salonuna salona sahip.

Taco Bell Küresel Marka Sorumlusu Marisa Thalberg; “The Bell, Taco Bell yaşam tarzının bugüne kadarki en büyük ifadesi olarak görünüyor. Eğlenceli, renkli, lezzetli ve hayranlarımızın beklediğinden daha fazlasıyla dolu olacak. Ayrıca, en çok aranan gıda yeniliklerimizden bazıları gibi, bu otel de şanslı hayranların deneyimlemesi ve eğlenmesi için tamamen yeni bir şey getiriyor” dedi.

Tesis için rezervasyonlar Haziran ayında açılacak olup, otel yalnızca 18 yaş ve üstü misafirlere açık olarak konumlanmaktadır. Çocuklu ailelerin kabul edilip edilmeyeceği belli değil. Pop-up özelliği, bölgeye ve bölgedeki diğer otellere göre rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılacak ve şirkete göre, cadde konumu, oda sayısı, belirli oranlar ve ek olanaklarla ilgili detaylar önümüzdeki ay açıklanacak.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.