Amadeus, Booking.com ile Ortaklık Kuruyor 0

Teknoloji sağlayıcısı, konaklama içeriğini Amadeus Travel Platformuna entegre etmek için Booking.com ile bir anlaşma imzaladı.

Seyahat satıcıları, Amadeus Selling Platform connect ve Amadeus citric Travel & Expense gibi birçok satış noktasından Booking.com’un otellerine, tatil yerlerine ve dairelerine erişebilecekler.

Booking.com Ortaklıklar Başkan Yardımcısı Ripsy Bandourian; Booking.com aracılığıyla sürekli olarak dünya çapında daha da fazla insana ulaşmamızı sağlayan ve ideal seyahat deneyimlerini kolayca bulmalarını ve rezervasyonlarını yapmalarını sağlayan stratejik işbirlikleri arıyoruz. Amadeus gibi bir teknolojiyle yenilikçiliğe olan tutkumuzu gerçek anlamda paylaşan bir ortakla çalışmaktan memnunuz. Birlikte daha fazla gezgin için tam anlamıyla konaklama ve seyahat deneyimlerini kusursuz bir şekilde birleştirmeyi dört gözle bekliyoruz” dedi.

Amadeus Seyahat İçeriği Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Jorge Elliott; Amadeus ile Booking.com arasındaki ortaklığın seyahat satıcısı topluluğumuza birçok fayda sağlayacağından eminiz. Amadeus teknolojisinin, Booking.com içeriğiyle birleşmesi, seyahat satıcıları için Booking.com içeriğini sorunsuz bir şekilde arayabilme ve entegre edebilme, rezervasyon işleminin basit olmasını sağlayabilme ve geziler için kolayca özelleştirilebilme anlamına geliyor. Daha iyi seyahatler yaratmak için canlı bir seyahat alanı inşa etmek üzere, bu bizim görevimizin bir parçası” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.