Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Paylaşımlı ev platformu, AppleTV için orijinal programlar oluşturmanın yanı sıra kendi içerik stüdyosunu da potansiyel olarak başlatıyor.

Paylaşımlı ev platformu Airbnb, tüketicilerle etkileşimi artırmak ve bir ekosistem inşa etmek için yaratılan orijinal T.V. gösterileri ve film ile uçtan uca bir seyahat platformu ve bütünsel bir marka olarak çalışmak için çabalıyor.

Şirket şu anda yaklaşmakta olan AppleTV yayın hizmeti için yeni içerik üzerinde çalışıyor. Şovlarından biri “Ev” başlıklı ve Airbnb müşterilerinin kalabileceği en ilginç yerlerin reklamını yapmak için benzersiz özellikler ve ev sahiplerini tanıtacak. Marka aynı zamanda San Francisco Gey Erkekler Korosu’nun Güney Amerika seyahati ardından “Eşcinsel Korosu Derin Güney” adlı yeni bir belgesel geliştirdi ve üretti.

Gelecekte daha fazla ev ve seyahat programı eklenmesinin yanı sıra, Airbnb’nin kendi özel içerik stüdyosunun oluşturulması da muhtemel. Airbnb Küresel Politika ve İletişim Kıdemli Başkan Yardımcısı Chris Lehane, bir açıklamada; “Çeşitli formlardaki deneyimsel içeriğin, katılım için önemli olduğunu biliyoruz ve Airbnb Dergi gibi daha trend öncüsü içerik türlerini bulmaya ve desteklemeye odaklandık” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz