En Düşük Son Dakika Fiyatlarını Sunan OtelSonDakika Yeni Websitesini Kullanıma Sundu 0

Birinci sınıf otellerden alınabilecek en düşük son dakika fiyatlarını sunan ücretsiz iPhone ve Android uygulaması OtelSonDakika’nın websitesi kullanıma sunuldu.

Birinci sınıf otellerin en düşük son dakika fiyatlarını sunan ücretsiz iPhone ve Android uygulaması OtelSonDakika’nın websitesi kullanıma sunuldu.

En iyi otellerin en düşük fiyatları

Türkiye’nin birinci sınıf otellerinde, en düşük fiyatlarla konaklamayı sağlayan OtelSonDakika’nın kullanıcı dostu arayüzü ile otellerin o günkü boş odalarına özel olarak sunulan son dakika fiyatları kolayca görüntülenebiliyor ve rezervasyon yapılabiliyor.Fiyatların yanı sıra otelin konumu, odaların fotoğrafları ve otelin sunduğu tüm hizmetler de uygulama ile görüntülenebiliyor.

O an bulunulan konuma en yakın otellerin görüntülenebildiği OtelSonDakika’da, kullanıcı dilerse belirli bir bölgeyi seçerek de arama yapabiliyor. Sadece birkaç tıklamayla istenen odanın anında rezervasyonu yapılabilen uygulama sayesinde, otelin doluluk durumuna göre, kullanıcılar sadece aynı gece,yarın ve ertesi gün olarak rezervasyon yapabiliyor.

OtelSonDakika’da yer alan odalar ve fiyatlar düzenli olarak oteller tarafından güncellendiği için, uygulamayı her gün kullanmak kullanıcılara önemli avantajlar sağlıyor.

 

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.