Sygic,  Rota Planlayıcı’yı Piyasaya Sürdü
Sygic Kullanıcıların Seyahatlerini Web Üzerinde Planlamalarına ve Doğrudan GPS Navigasyon Mobil Uygulamasına Göndermelerine Olanak Sağlayan Rota Planlayıcı’yı Piyasaya Sürdü
GPS navigasyon hizmetinin dünya çapında önde gelen sağlayıcılarından olan Sygic, bugün online harita Sygic Maps’e temel özelliklerinden birini ekleyerek “Rota Planlayıcı”yı piyasa sürdüğünü duyurdu. Bu özellik, kullanıcılara izleyecekleri rotayı bilgisayar ortamında planlayıp paylaşmalarına ve mobildeki Sygic GPS Navigasyon uygulamasına göndermelerine olanak sağlıyor.
Seyahat odaklı tek online harita olan Sygic Maps, bu yılın Mayıs ayında piyasaya sürüldü ve şimdiye kadar 100.000’i aşkın kişi tarafından seyahat planı oluşturmada kullanıldı. Sygic şimdi de yeni çıkardığı Rota Planlayıcı işleviyle verdiği hizmete yepyeni bir boyut kazandırıyor. Bundan en çok faydalanacak olan sürücüler, artık rotalarını evde bilgisayar başında kolaylıkla oluşturup mobil cihazlarına gönderebilecek ya da başkalarıyla paylaşabilecekler.
Sygic Travel Genel Müdür Yardımcısı Lukas Nevosad: “Bunun pratikte işleyişi şöyle oluyor: Kişi, rotasını Sygic Maps’te oluşturduktan sonra e-postasına gönderiyor. Yola çıkacağı zaman da telefonundan e-postasına girerek navigasyonu başlatma butonuna dokunuyor. Rota doğrudan Sygic Gps Navigasyon uygulamasında açılıyor ve kullanıcı daha fazla plan yapmaya ihtiyaç duymadan yola çıkabiliyor,” diye belirtti.
Rota Planlayıcı işlevi tatile çıkmak üzere olanların da çok işine yarayacak. Tatilciler, rota planının yanında seyahat planlarını da Sygic Maps’i kullanarak hazırlayabilirler. Diğer çevrimiçi haritaların aksine, Sygic Maps görülmeye değer yerleri doğrudan harita üzerinde gösteriyor ve günü gününe seyahat planı hazırlamayı ya da ilgi çeken yerleri sonraya saklamayı kolaylaştırıyor. Ayrıca web sitesi gezi rehberleri ve 360 derece dönen üç boyutlu videolar barındırıyor; otel arama, tur bulma ve bilet alma imkanı sunuyor.
Sygic’in yeni Rota Planlayıcı’sına maps.sygic.com adresinden ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!