Surf Air, Avrupa Pazarına Giriş Yapıyor 0

Havayolunun, daha küçük havaalanlarından hizmet verebilecek ve müşterilerin daha yoğun olan havaalanlarında gecikmeler yaşamalarını engelleyerek baskından kaçınmalarını sağlayacak özel jet filosu var.

Birleşik Devletler operasyonlarına 2013 yılında başlayan Surf Air’ın 3.000 üyesi bulunuyor. Aylık ücret karşılığında, üyelerin hizmetlere sınırsız erişim imkanı var.

Havayolu’nun Avrupa’dan bağlantı kurmayı planladığı havaalanları arasında Londra (Luton ve Biggin Hill), İbiza, Cannes, Lüksemburg ve Zürih bulunuyor.

Üyeler bir uygulama aracılığıyla koltuklarını rezerve edebiliyorlar.

Havayolu, kendisini “Üyelik Ekonomisi”nin bir parçası olarak konumlandırıyor ve Netflix’ten Uber’e ve Deliveroo’ya kadar artan bir şekilde kullanıcılara üyelikli hizmet sunan işletmeleri de referans olarak gösteriyor.

Zuora ise “Üyelik İlişkileri Yönetimi” gerçekleştiren bulut tabanlı bir platform ve Surf Air gibi girişimci kullanıcılarına “fiyatlandırmada hızlı deneysel yöntemler, üye görüşlerine dayalı teklifler hazırlama, elektronik ödeme yöntemlerinin karmaşıklığını azaltma ve yüksek hacimli işlemleri otomatikleştirme” gibi seçenekler sunuyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe