Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Skyscanner, küresel yenilenme ile aylık 100 milyon kullanıcıya ulaştığını açıkladı.  Çinli seyahat devi Ctrip’in sahibi olduğu Edinburgh merkezli meta arama sitesi, şu anda sektörde lider olduğunu iddia ediyor.

Bu yeni görünümün ortaya koyduğu gibi, Skyscanner, hem bugünün hem de yarının gezginlerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere, modern ve sürdürülebilir seyahatte küresel dönüşümün öncüsü olan yeni “cesur bir görev” ortaya koydu.

Firma, geçtiğimiz aylarda Sussex Dükü Prens Harry’nin kurduğu sürdürülebilir seyahat girişimi olan Travalyst’in lansman ortağı olarak açıklanan dört büyük küresel seyahat markasından biriydi.

Skyscanner ayrıca, geçtiğimiz 12 ay içinde 172 milyondan fazla uçak yolcusu olduğunu, birçok büyük havayolundan daha fazla uçuş gerçekleştirdiğini açıkladı. 2018 yılında Skyscanner aracılığıyla satın alınan toplam bilet tutarı 23.7 milyar dolar olarak açıklandı.

Skyscanner’ın yeni logosu

Markanın Expedia, Kayak ve Momondo dahil ana rakiplerini geride bıraktığını gösteren Google Trends arama verileri de bu durumu doğruluyor.

İcra Kurulu Başkanı Bryan Dove; “Günümüz gezginlerinin kesintisiz, mobil öncelikli deneyim beklediklerini biliyoruz. Seyahatin çevremiz üzerindeki etkisinin giderek daha fazla farkına varıyorlar. Sektörde bir lider olarak, seyahati derinden önemsiyoruz ve seyahatin yarattığı keyfin hem bugün hem de gelecekte yaşanabilecek bir şey olmasını sağlama sorumluluğuna sahibiz.

“Yeni misyonumuz ve markanın yenilenmesi bu değeri kapsıyor; küresel ölçek ve büyüme eğrimiz ise bize seyahatin dönüşümüne öncülük etmek için inanılmaz bir platform sunuyor” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz