Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Booking.com, yeni ürünü Citybook ile tüm dnyada herkesin gezmesini ve deneyimlemesini kolaylaştırmayı taahhüt ediyor.

Bu rehber, İlham, planlama, navigasyon ve deneyimi tek bir yerde sorunsuz bir şekilde birleştiren şehirler için duyarlı bir dijital rehberdir.

Paris, Londra ve Amsterdam pilot uygulamadaki ilk şehirler. Tokyo, New York, Berlin, Barselona ve Roma önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek.

CityBook, yapılacak şeyler hakkında derlenmiş öneriler sunarak, yerel teklifleri ve indirimleri sergileyerek veya gezginlerin karar vermelerine yardımcı olmak için şehir hakkında fikir edinmelerine yardımcı olacak içerikler sağlayarak. Tüm bunlar, gezginlerin destinasyonlarına ulaştıklarında kendileri için en alakalı olanı daha iyi anlamasına yardımcı olmak amacıyla tasarlandı.

CityBook ürünleri, içeriği ve tüketicilerin en sevdiği özellikler, temel Booking.com uygulamasına da aktarılacak ve müşterilerin seyahati boyunca basit bir şekilde seçimlerine yardımcı olma vizyonunu artıracak.

Bir gezginin konumunu, gruplarının (aile, çift veya yalnız seyahat edenler) seyahatlerinde bulundukları (seyahatin ilk günü ile seyahatin son günü) karşılaştırması ve hava durumunu dikkate alan makine öğrenimi modellerinden yararlanma ve gerçek zamanlı kullanılabilirlik sayesinde CityBook, gezginlerin şehirdeki herhangi bir noktadan konaklama yerlerine nasıl geri dönecekleri de dahil olmak üzere seyahatlerinden en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak için içeriğe dayalı önerilerde bulunuyor.

Booking.com Deneyimler Başkan Yardımcısı Ram Papatla; “CityBook ile bir şehri deneyimlemek için en iyi olanakları avucumuzun içi gibi bilmek istiyoruz. En iyi bilgileri almak için düzinelerce site ve uygulama arasında gezinmek ve yine de her şeyi ayrı olarak rezerve etmek zorunda kalmak zevkli ve sorunsuz bir süreç değil. İnsanların seyahat planlamasının – ilhamın – eğlenceli kısmına odaklanmasına yardımcı olmak ve rezervasyon ve organizasyonu, birkaç dokunuşta rezervasyon yapılabilen ve hepsi tek bir yerde rahatça düzenlenebilir, işlem yapılabilir içerikle bir çırpıda yapmak istiyoruz

“Bu yeni işlevleri ve daha bağlantılı bir gezi deneyimini CityBook gibi bir pilot ürün aracılığıyla keşfetmek, hızlı bir şekilde yenilik yapmamıza, öğrenimleri harmanlamamıza ve daha da çevik bir tarzda ve daha yüksek bir odak düzeyinde yinelememize olanak sağlıyor. Gezginlerin CityBook ile nasıl etkileşime girdiğine bağlı olarak, potansiyel olarak temel Booking.com uygulamasına dahil edilen çeşitli özelliklerle daha da gelişecek ”dedi.

Uygulama şu anda Android veya iOS’ta kullanılabilir veya tüketiciler CityBook sitesini masaüstü veya mobil cihazları üzerinden ziyaret edebilirler – tek ihtiyaçları olan ise Booking.com üzerinde hesaplarının olması.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz