Skyscanner, Dünya Kupası için En İyi Seyahat Fırsatlarını Duyurdu 0

Rusya’ya ucuz uçuşlar

Dış hatlar havaalanından daha çok sadece Rusya’ya gitmek konusunda endişe ediyorsanız, gidiş ülkesini kendi ülkeniz olarak seçin ve hedef destinasyon olarak Rusya’yı seçin. Bu sayede, tüm havaalanlarından Rusya’ya tüm uçuşları aramanıza olanak tanınıyor, böylece en ucuz uçuşu bulma şansınız oluyor.

Vize almayı(oyunlar için biletiniz yoksa) veya fan kimliğinizi unutmayınız (bu kimlikler, tüm Dünya Kupası biletleri sahiplerine veriliyor ve 4 Haziran – 25 Temmuz tarihleri arasında çok girişli vize olarak geçerlidir).

Mekanlar arasında uçun

Rusya’nın büyüklüğü ve Dünya Kupası 2018‘in birçok yere yayılması nedeniyle, ev ödevinizi yapmanız ve şehirler arasında seyahat etmenin en iyi yollarında keşfetmeniz önemli. Skyscanner maç saatlerini araştırdı ve Suudi taraftarlarının bir trene atlamak yerine, oyunlar arasında uçarak 20 saat ile büyük bir tasarruf sağlayabileceğini ortaya koydu.

Eğer bir biletiniz yoksa

Ev sahibi şehirlerin her birinde resmi bir FIFA Fan Fest noktası var; bu noktalarda oyunlar, maç günlerinde ücretsiz olarak gösterilecek. Her Fan Fest’te, yiyecek ve içecek tezgahları, FIFA Dünya Kupası mağazaları ve birçok dev ekranın yanı sıra bir müzik ve kültür programı da olacak. En büyük FIFA Fan Festivalleri muhtemelen Moskova ve St Petersburg’da olacak.

Oyunları izlemediğinizde

Rusya’ya yaptığınız ziyaretten en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için, Skyscanner, ev sahibi şehirlerde ne yapacağınızı ve ne zman yapabileceğinizi gösteren bir seyahat rehberi oluşturdu. İlk ikisini buraya ekledik:

Moskova

Gezinize kültürel bir unsur eklemek istiyorsanız, hem ünlü Kızıl Meydan’da bulunan Moskova’nın muhteşem St Basil Katedrali’ni hem de Kremlin’i görmek için çaba sarf edin. İnanılmaz Bolshoi Tiyatrosu’ndaki bir gösteriyi gerçekten görmek için bir bilet bulma şansınız pek mümkün olmasa da eğer, şansınız varsa (bilet web sitesini kontrol edin) mutlaka gidin. Tiyatro, Moskova’nın en önemli etkinliklerinden biridir ve 200 yıldan fazla bir süredir bale ve opera şovlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Moskova FIFA Fan Fest, Vorobyovy Gory’de (Sparrow Hills) yer almaktadır. Moskova’daki Dünya Kupası fikstürleri: Rusya v. Suudi Arabistan (14 Haziran), Arjantin v. İzlanda (16 Haziran), Almanya v. Meksika (17 Haziran), Polonya v. Senegal (19 Haziran), Portekiz v. Fas (20 Haziran), Belçika v. Tunus (23 Haziran), Danimarka v. Fransa (26 Haziran), Sırbistan v. Brezilya (27 Haziran), artı bu turların galipleri.

St Petersburg

Kültür ve sanat söz konusu olduğunda, St Petersburg şehri Moskova’yı bile geride bırakıyor. Hermitage’de bazı Picassos’lar dahil olmak üzere inanılmaz bir koleksiyon var ve Rus Müzesi dünyanın en iyi Rus sanatı koleksiyonuna ev sahipliği yapıyor. Aynı zamanda sadece “bulunmak” için harika bir şehir. Bu nedenle İngiltere’nin kırsal kesiminde görünmeyecek, hayranlık uyandıran tarihi merkezle çevrili kanalın etrafında dolaşmak için biraz zaman harcayın.

St Petersburg’daki FIFA Fan Fest, Konyushennaya Meydanı’nda yer almaktadır. St Petersburg’daki Dünya Kupası fikstürleri: Fas v. İran (15 Haziran), Rusya v. Mısır (19 Haziran), Brezilya v. Kosta Rika (22 Haziran), Nijerya ve Arjantin (26 Haziran) artı bu turların galipleri.

Ev sahibi şehirlerin geri kalanını görmek için skyscanner.com.tr adresini ziyaret edin.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe