Skalite 2012 Adaylık Süreci Başlıyor. 0

Dünyanın en büyük turizm kulüplerinden SKAL International İstanbul’un bu yıl 15.’sini düzenleyeceği ve Türkiye’nin Turizm Oscarları olarak kabul edilen “SKALİTE’12 – Turizmde Kalite Ödülleri” adaylık başvuruları sürecine start verildi.

Türkiye turizm sektörünün ilk birliklerinden olan ve 1956 yılında kurulan SKAL International İstanbul Kulübü, ülkemiz turizm sektöründe ürün ve hizmet kalitesinin artırılmasını teşvik amacına yönelik projelerine devam ediyor. 1998 yılından bu yana sektörün tüm farklı kategorilerde her yıl verilen ve “Türkiye’nin Turizm Oscarları” olarak kabul edilen SKALİTE ödülleri, bu yıl da turizm sektöründe çalışmalarını kalite üzerine yoğunlaştıran kişi, kurum ve kuruluşlara verilecek.

SKALİTE 2012 ödülleri TAV, Çelebi, Travelium, Sealed Air ve Boyut Yayın Grubu’nun Altın sponsorluğunda 13 Aralık 2012 tarihinde Istanbul Hilton Convention Center’da düzenlenecek bir törenle 15’inci kez sahiplerini bulacak. SKALİTE 2012 ödülleri için adaylık süreci 16 Temmuz tarihinde başlıyor.

Adaylık Türkiye’de turizm sektöründe direkt veya indirekt olarak faaliyet gösteren tüm kişi ve kuruluşlara açıldı. Başvurularla ilgili en önemli kriter, adayların faaliyet gösterdikleri alanda veya firmalarında geçtiğimiz bir yıl içinde kalite olgusuna belirli bir katkı sağlamaları olacak. Adaylık sürecinin tamamlanmasını takiben SKALİTE oylaması elektronik sistem ile internet üzerinden yapılacak ve konaklama tesisleri, ulaştırma ve seyahat acentaları, turizm basını, eğitim, tanıtım ve kültür değerlerinin korunması ve benzeri pek çok dalda 2012 yılının en iyileri 13 Aralık 2012 tarihinde Istanbul Hilton Convention Center’da yapılacak olan görkemli bir törenle ödüllendirilecek. SKAL International İstanbul ödül kazananları etkin bir PR kampanyası ile dünya çapında duyurmayı planlıyor.

SKALİTE 2012 adaylık süreci için başvurular

www.skalite2012.org sitesi üzerinden yapılabilecek.

SKAL International Hakkında:

 Dünya turizm sektöründe yönetici düzeyinde kişilerin aralarında direkt bir profesyonel ilişki kurmalarına imkan sağlayabilmeyi, küresel turizmin sağlıklı gelişimini teşvik etmeyi amaçlayan ve uluslararsı anlamda en yaygın ve en eski sivil toplum örgütü olan SKAL International, bugün dünyanın 5 kıtasında, 89 ülkesinde ve 500 şehrinde toplam 20,000 kişilik üyeliği ile bir turizm profesyonelleri ordusunu oluşturmaktadır. “Doing Business Among Friends – Dostlar Arasında İş” sloganını benimseyerek turizm sektöründe uluslararası dostluk ve iş bağlantılarını geliştirmekte, turizmde kalite çıtasını yükseltmektedir. SKAL International Istanbul, dünya üzerindeki tüm SKAL kulüpleri arasında üye sayısı açısından en büyük kulüp olmanın yanında, organizasyonları ve

yürüttüğü projeleri ile en aktif kulüplerinden biridir.

Bilgi için:

SKAL International İstanbul

Cumhuriyet Cd. Şumnu Ap. 173/175 D.8 34373 Elmadağ, İstanbul

Telefon: +90-212-296 18 80, skal@skalistanbul.com

 

Türsab.org.tr

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe