SiteMinder Oteller için Yeni Otel Yönetim Sistemi Yarattı 0

SiteMinder Exchange, talep üzerine veri olarak da bilinen Data-As-A-Service (DaaS) modeli üzerine kuruldu.

SiteMinder Kurucusu ve Yöneticisi Mike Ford; “Bu uygulamaların ve Otel Yönetim Sistemi (PMS)’nin verileri birbirleriyle paylaşamaması ile yenilikler sarsılıyor.

“PMS’ler temel işlerine odaklanmış durumdalar, yüzlerce uygulamaya entegre edilmiyorlar ve tersine uygulamalar bina işlevselliğine odaklanıyor. PMS ve uygulama arasında yer alan ve bu ikisini bağlayan bir veri katmanı oluşturduk. Bu nedenle, her bir PMS veya uygulama yalnızca bu veri katmanına bir kez sahip olmak zorunda” dedi.

SiteMinder, Perşembe günü Houston’da gerçekleşecek olan HITEC, Ağırlama Endüstrisi Teknoloji Fuarı ve Konferansı’nda ürünün duyurusunu gerçekleştirdi.

SiteMinder Exchange, şu anda sistemde bulunan yaklaşık 10 PMS ve yedi uygulama ile piyasaya sürülüyor ve Ford, başka 20 uygulama ve 30 PMS’nin eklenme sürecinde olduğunu söylüyor.

Otel uygulamaları, PMS’lerine bağlı uygulamayı seçen her otel mülkiyeti için aylık ücret ödüyor. Bu çözüm, PMS’ler ve oteller için ücretsizdir.

Ford; “PMS, değiş tokuş yoluyla hangi uygulamanın bağlanacağına karar verebilir. Ama sonuçta bireysel oteller karar veriyor – bu sadece otel bazında talep edildiği gibi, tüm verileri boşa harcayan bir PMS örneği değil” dedi.

Ağırlama pazarlama bulut sağlayıcısı Cendyn, SiteMinder Exchange’in ilk müşterileri arasında yer alıyor.

Cendyn Başkanı ve Kurucusu Charles Deyo; “SiteMinder Exchange, bizimki gibi CRM uygulamaları için otel verilerini, kaynak doğrulama ve içe aktarmak için zaman dilimini geliştirdi.

“Bu, otel işletmecilerinin CRM’lerini ve pazarlamalarını daha hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirmelerine izin veriyor. Cendyn’in inovasyon üzerine bir tarihi var ve SiteMinder Exchange, henüz mevcut olmayan gelecekteki çözümleri geliştirmek için de harika bir ortak ” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.