SilverRail, Wanderu ile İşbirliğine Gidiyor 0

Tren yolu arama ve rezervasyon teknolojileri uzmanı SilverRail Technologies şirketi, kara yolu seyahatleri meta-arama sitesi Wanderu ile işbirliği anlaşmasına imza attı.

Wanderu’nun web sitesi ve mobil uygulaması, kullanıcılara, Kuzey Amerika’daki otobüs ve tren yolculuğu tekliflerini bulma ve rezervasyon yapma olanağı sunuyor.

Bu ortaklık ile, Wanderu kullanıcıları, SilverCore API’sinin entegre edilmesi ile birlikte Via Rail Canada’nın web sitesine derin linkleme yolu ile erişerek VIA Rail (Kanada’nın ulusal tren yolu yolcusu servisi) biletleri için rezervasyon yaptırabilecek. Bu durum ise Wanderu’ya, hizmet alanını, tren yolu rezervasyonlarını içerecek şekilde Kanada boyunca genişletme fırsatı veriyor.

SilverRail’in ticari işlerden sorumlu baş yöneticisi Cameron Jones: “Bu ortaklık, uçtan uca seyahatlerde tren yollarının öneminin altını çiziyor.”

“Olası bütün seyahat seçenekleri gezginlere sunulmadan, seyahat planlaması bitmiş sayılmaz.”

“Wanderu’nun, elimizdeki basit ve bütünleşik global tren yolu API’sine bağlanarak, VIA Rail’i eklemenin yanı sıra Almanya, İspanya, İsveç, ABD, Birleşik Krallık, Belçika, Hollanda ve Lüksemburg’u içeren diğer bağlantılı ve büyüyen tren yolu içeriğimizi ekleme seçeneğine de sahip hale gelmesinden dolayı heyecan duyuyoruz.”

Kapak Görseli: Glass Door

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe