Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Seyahat ve gider takibi platformu Rydoo, iş amaçlı seyahat edenlere iç huzuru sağlamak için “Temiz ve Güvenli” otel rezervasyonu özelliği başlattı.

Bu özellik, bir otelin yeniden açılıp açılmadığını ve güvenlik düzenlemelerine uyup uymadığını kullanıcıya bildirmek için otel sonuç sayfalarında görünür.

Rydoo, gezginlerin kendilerini rahat hissedecekleri odaları seçmelerine yardımcı olmak için NH Hotels, CitizenM, Golden Tulip, Sheraton gibi en çok rezerve edilen bağımsız oteller ve otel zincirlerinden güncel bilgileri derledi.

Rydoo kullanıcıları, temizlik uygulamaları, sağlanan el dezenfektanı gibi güvenlik özellikleri, boşaltılan odalar arasındaki süre dahil fiziksel mesafe önlemleri ve yiyecek ve içecek protokolleri dahil olmak üzere oteller tarafından sağlanan tüm güvenlik bilgilerine erişebilir.

Rydoo’nun CEO’su Sebastien Marchon; “Son altı aydır işletmeler, çalışanların farklı yerlerde birlikte nasıl çalıştıkları da dahil olmak üzere yeni bir çalışma şekline uyum sağlamak zorunda kaldı.

“Daha fazla işveren, süreçleri çevrimiçi hale getirmeye çalışırken, şirketlerin dijitalleşmeyi benimsemelerine yardımcı olmak, Rydoo’yu son haftalarda meşgul eden bir durum.

“İnsanların iş için daha az seyahat edeceğini düşünsek de, yüz yüze toplantıların her zaman faydaları olacak ve bu sadece anlaşmalar ve ağ kurmak değil, aynı zamanda bağlantı kurmak demek. Bu nedenle, kullanıcılarımıza yardımcı olmak için yeni “Temiz ve Güvenli” özelliğini kullanıma sunduk” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz