Seyahat Sigortası Ticaretinde Dünya Lideri Hepstar, Future Travel Experience Etkinliğinde 0

Afrika’nın en büyük seyahat acentalarından Travelstart’a bağlı ve online seyahat acentalarına seyahat sigortası konusunda yardımcı olarak deneyimi ve gelirleri en üst düzeye çıkaran Hepstar ekibi 06-08 Haziran tarihleri arasında Dublin’de düzenlecek Future Travel Experience etkinliğinde olacak.

2006 yılından beridir düzenlenmekte olan etkinlik her yıl dünya çapında 3000 seyahatseveri bir araya getiriyor. Şirket CEO’su Brett Dyason; “Teknolojimiz, kişiselleştirme, katılım, gelişmiş tanıtım araçları ve sürekli AB testi ile iş ortağı sigorta satışlarını optimize etmeye yöneliktir. Akıllı önerimiz ve mağazacılık motorumuz, her bir gezgin için her bir sigorta teklifini kişiselleştiriyor ve her bir etkileşimle birlikte ince ayar yapıyor. İş ortaklarımıza promosyonlar ve mevsimlik seyahat sigortası teklifleri aracılığıyla müşteri edinme stratejilerini çeşitlendirmeye ve ürün çaprazını ve büyümesini teşvik etmek için özel indirimleri etkinleştirmelerini sağlıyoruz. Future Travel Experience zirvesine katılım amacımız sektördeki gelişmeleri takip ederek teknolojimizi daha da geliştirerek iş ortaklarımıza daha kaliteli hizmet sağlamaktır.

Herhangi bir coğrafi kısıtlama olmaksızın, dünyadaki sigorta iş ortaklarının ve seyahat ortaklarının mevcut bir ayak izi ve tercih edilen diğer sigorta iş ortaklarına kolayca ulaşabilme yeteneği ile seyahat sigortası programınızı hızlı bir şekilde izleyebilecek tak ve kullan çözümü ve çevrimiçi seyahat oyununun en üstünde olmanızı sağlayan müşteri odaklı bir sigortaya sahip olduğunuzdan emin olun.” olarak belirtti.

Hepstar’ın veri analizi ve makine öğrenme teknolojisi seyahat sigortası geliri artırmak için nasıl kullanır?

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.