Setur ile 6 Yıldızlı Gemi Turları

Tatil ve seyahati bir araya getiren gemi turları gemilerdeki büyüleyici atmosferiyle seyahat sevenlerin tercih ettiği tatil seçeneklerinin başında yer almaktadır.

Gemi-turlari-Costa-Favolasa

Masmavi denizler üzerinde, her türlü konforun sunulduğu 6 yıldızlı gemilerle tatile çıktığınızda yemekten eğlenceye, havuzdan spora kadar pek çok aktiviteyi yapma olanağı bulursunuz.

Gemilerde bulunan Aquaspa, jade spa, fitnes center, aerobik odası, jimnastik salonu, jakuzi, sauna, sağlık kulübü,  solaryum, masaj,  güzellik merkezi,  açık ve kapalı yüzme havuzları tatiliniz sırasında size her türlü lüksü sunar.

Özel iç mimarileri ile okyanus manzaralı ve balkonlu suitler, restoranlarda dünyaca ünlü aşçılar tarafından hazırlanan dünya mutfağının seçkin örnekleri, Barlar, gece kulüpleri, casino gibi pek çok eğlence mekanının bulunduğu gemilerde, kabare showlar, dans yarışmaları, partiler, sinema ve konserler gibi çok sayıda aktivite sizi bekliyor.

Gemi-turlari-Costa-Favolasa-ic

6 yıldızlı gemiler çocuklar için de eşsiz bir tatil olanağı sunar. Çocuklara özel havuzlar, oyun alanları, kulüpler ve sportif faaliyetler sunulan gemilerde çocuklarınız hiç sıkılmadan keyifli vakit geçirebilecek. Bütün gemilerde çocuklu aileler için profesyonel bakıcı ve gözetmenler bulunduğundan; siz spa’da veya havuzda keyif yaparken çocuğunuzu güvenle onlara emanet edebilirsiniz. Çocuklarınız seyahat boyunca eğlenceli anlar yaşarken siz de tatilinizin tadını çıkaracaksınız.

6 yıldızlı bir gemide tatil yapmayı düşünüyorsanız Setur’un 6 yıldızlı gemi turları hakkında detaylı bilgi www.setur.com.tr web sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!