Sabre’da 2 Yeni Atama

Brian Jorgenson, (sol resimde) Ürün Yönetimi Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak atanırken, Frank Trampert, (sağ resimde) seyahat teknolojisi devinin Asya Pasifik bölgesini yönetecek.

Jorgenson, Sabre’ye finansal hizmetler teknoloji firması Fiserv’den katılmıştı. Trampert ise Tune Hotel Malezya Grup’un bütçe müdürüydü, kendisi daha öncesinde Hong Kong Wyndham Hotel Group ve Carlson Otelleri için çalışmıştı.

Jorgenson, firmanın mülkiyet yönetimini, konuk deneyimini, perakende ve sadakat kapasitesini arttırmak için SynXis Enterprise Platform’unu yapılandırırken, Sabre’nin merkezi rezervasyon ve dağıtım çözümlerinde liderliğini sürdürmekten de sorumlu olacak.

Sabre Ağırlama Çözümleri Başkanı Alex Alt; “Brian, stratejik büyümemizi hızlandıracak yenilikçi ve yeni çözümler sunma konusundaki tecrübesiyle vizyon sahibi bir lider.

“Brian’ın teknoloji sektöründeki kapsamlı bilgi ve tecrübesiyle, müşteriler ve misafirler için daha fazla değer yaratan yeni ve yenilikçi yetenekleriyle, sektör lideri çözümlerimizi genişletmeye devam edeceğinden kendisinin varlığı işletmemiz için muazzam” dedi.

Genel Müdür ve Baş Ticari Yöneticisi olarak atanan Trampert ise, Sabre’nin Asya Pasifik’te bulunan ağırlama işletmesine liderlik edecek.

Alt; “ Sabre Ağırlama’nın hali hazırda güçlü bir sicili ve Asya Pasifik’te inanılmaz bir müşteri tabanı var; yine de, sektör lideri müşteri ilişkileri ve dağıtım çözümlerimizi bölge genelinde daha fazla otelciye sunarak müşteri tabanımızı genişletmek için önemli bir fırsat görüyoruz.

“Frank, bölgedeki 2017 performansımızı ve uzun vadeli büyüme eğrimizi tetiklemek için ihtiyaç duyduğumuz vizyon, liderlik ve bölgesel uzmanlığı getiriyor” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!