Katar Turizm Ofisi ile Alışveriş Festivali Başladı! 0

Katar Turizm (Qatar Tourism Authority- QTA) ve partnerleri ‘Shop Qatar’ adında bir festival duyurdu. Bu festival 7 Ocak’tan 7 Şubat’a dek devam edecek. Broadway müzikallerinin, canlı konserlerin, stand-up şovlarının ve AVM içi eğlencelerinin yer alacağı bu festivalde Katar Havayolları ve Ezdan World de oalcak.

QTA ülke çapında bir çok etkinlik düzenliyor. Uluslararası Yiyecek Festivali, Yaz festivali bunlardan bazıları. Bu etkinlikler sayesinde turizm sektörü canlanıyor ve ziyaretçi sayıları artıyor.

A Brand New Tradition‘ sloganı altında Ocak ayında ilk indirimler devreye girdi bile. 1 milyon dolarlık toplam maliyeti olan ürünler indirimli olarak ziyaretçilere sunuldu. Uçak, otel rezervasyonları, birbirinden eğlenceli etkinliklerin hepsi indirimli.

QTA Pazarlama müdürü Rashed Al Qurese, perakende tedavisi denilen, mutlu olmak ve rahatlamak için ucuz yerlerden alışveriş yapmak, sektörün oldukça geniş olduğunu ve bunun festival şeklinde gerçekleşmesiyle birlikte yakın ülkelerdeki potansiyel ziyaretçilerin de dahil olabileceğini belirtti.

Seyahat ve Konaklama Teklifleri

Bu konuda öneri sunabilmek için Katar Havayolları ile partnerlik kuran QTA, popüler konaklama platformları ve turist paketleri için indirim sundu. Bu dönemde alınacak biletlerde belli bölgeler içinde %25 oranında bir indirim sağlanacak.

Aileler için Eğlence

Aileleri de unutmayan QTA, canlı kültür şovları, ses sanatçıları ve limitsiz eğlenceler sunuyor. Cats isimli şov ise Şubat ayının 1’i ile 4’ü arasında Katar Ulusal Kongre Merkezinde gösterimde olacak. Biletler ise 41 dolardan başlıyor.

Khalji, Arab ve diğer komedi şovları ise 2 ile 4 şubat arasında gösterimde olacak. Biletler ise 33 dolar ile 275 dolar arasında değişmekte.

Açıkhava Eğlenceleri

Katar’ın muhteşem kış havasından faydalanarak Ezdan World, Magical Festival Village adı altında bir festival sunuyor. Festival 400’ün üzerinde outlet mağazası, onlarca kafe ve restaurant, halka açık oturma alanları sunuyor.

***55 dolar harcayan her ziyaretçi 1 milyon dolar kazanma şansı yakalıyor.

Detaylar için: www.shopqatar.qa

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe