HotelsPro’nun Orta Doğu, Güney Asya ve Afrika Yöneticisi Belli Oldu

Seyahat sektörü teknoloji ve rezervasyon çözüm sağlayıcısı ve MetGlobal Group of Companies konaklama sağlayıcısı HotelsPro, Orta Doğu, Afrika ve Güney Asya için yeni genel müdür atadı.

Dubai ofiste görev alacak ve yukarıda bahsedilen bölgelerden sorumlu olacak olan Alaeddin Jebrini Erkan, direkt olarak genel müdüre raporlayacak. İş geliştirme, seyahat yönetimi, turizm yönetimi, online seyahat, grup yönetimi, stratejik planlama ve uluslarası satış alanlarında uzmanlığı olan Erkan, İstanbul Teknik Üniversitesi‘nden 1992 yılında mezun oldu. Daha sonra Marmara Üniversitesi‘nde master derecesini alan Erkan kariyerine Emirates Tours ile İstanbul’da başladı.

2001 yılından sonra Los Angeles’a taşınan ve orada Elbiali Group’ta satış direktörü olarak çalıştı. 2006 yılında ise Dubai’ye Avionics Travel & Tourism CEO‘su olarak taşındı. 2009 yılında Al Nasr International Group’a geçip İş geliştirme direktörü olarak rol aldı. Son dönemlerde Dubai Link Travel & Tours’da direktörü olan Erkan, HotelsPro‘nun Orta Doğu, Güney Asya ve Afrika yöneticiliğine getirildi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!