HotelsPro’nun Orta Doğu, Güney Asya ve Afrika Yöneticisi Belli Oldu 0

Seyahat sektörü teknoloji ve rezervasyon çözüm sağlayıcısı ve MetGlobal Group of Companies konaklama sağlayıcısı HotelsPro, Orta Doğu, Afrika ve Güney Asya için yeni genel müdür atadı.

Dubai ofiste görev alacak ve yukarıda bahsedilen bölgelerden sorumlu olacak olan Alaeddin Jebrini Erkan, direkt olarak genel müdüre raporlayacak. İş geliştirme, seyahat yönetimi, turizm yönetimi, online seyahat, grup yönetimi, stratejik planlama ve uluslarası satış alanlarında uzmanlığı olan Erkan, İstanbul Teknik Üniversitesi‘nden 1992 yılında mezun oldu. Daha sonra Marmara Üniversitesi‘nde master derecesini alan Erkan kariyerine Emirates Tours ile İstanbul’da başladı.

2001 yılından sonra Los Angeles’a taşınan ve orada Elbiali Group’ta satış direktörü olarak çalıştı. 2006 yılında ise Dubai’ye Avionics Travel & Tourism CEO‘su olarak taşındı. 2009 yılında Al Nasr International Group’a geçip İş geliştirme direktörü olarak rol aldı. Son dönemlerde Dubai Link Travel & Tours’da direktörü olan Erkan, HotelsPro‘nun Orta Doğu, Güney Asya ve Afrika yöneticiliğine getirildi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe