Sabre ve Expedia, Acentelere Sunulan Otel Ağını Genişletiyor 0

Acenteler bundan böyle, Expedia ve Sabre arasındaki deneme sürecinin ardından, Sabre üzerinden Expedia’nın sunduğu fiyatlarla rezervasyon yapabilecek.

Bu ortaklık, Sabre’a abone olan seyahat acentelerinin Expedia İştirak Ağı (EAN – Expedia Affiliate Network) fiyatları ve olanakları ile anında rezervasyon yapma imkanına sahip olabilecekleri ve başlangıçta 63,000 olan ve bugün dünya çapında sayıları 87,000’e ulaşan mülkler arasından seçim yapabilecekleri anlamını taşıyor.

EAN’de Satış Departmanı’ndan sorumlu başkan yardımcısı Christian Gerron, konu ile ilgili açıklamalarda bulundu: “Söz konusu deneme aşamasında deneyimlediğimiz ilgi seviyesi, mülklerimize yönelik olarak Sabre üzerinden gerçek bir talep olduğunu doğruladı ve bizler, bu içeriği artık tüm acentelerimiz için tam anlamıyla çevrimiçi olarak sunmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Acenteler için Expedia bünyesindeki mülklerde rezervasyon yapma işlemini, diğer herhangi bir otel zinciri veya diğer tedarikçilerde olduğu kadar kolay hale getiriyoruz.”

Expedia içeriklerinin Sabre Seyahat Ağı üzerinden genişlemesi tam hizmet sunan otelleri ve resort’ları, yatak+kahvaltı sunan mekanları ve küçük otelleri, havalimanı otellerini, butik otelleri, ekonomik otelleri ve kısa süreli olarak kiralanan möbleli daireleri kapsıyor. Yeni otel içerikleri tüm bölgeleri kapsarken, mülklerin pek çoğu Avrupa, Orta Doğu ve Asya’da yer alıyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe