Sabre, Emirates Havayollarına Seyahat Deneyimini Geliştirmede Destek Sağlıyor

Sabre Corporation, Emirates havayollarına tüketicilerin seyahat deneyimlerini, onlara özelleştirilmiş bir fiyat yelpazesi içerisinden kolayca satın alma işlemi gerçekleştirmeleri olanağını sunarak kişiselleştiren, sektörde öncü teknolojiyle destek sunuyor.

Sabre ve Emirates, ayrıca, havayolu şirketinin fiyatlarını, Sabre’i kullanan, dünyanın dört bir yanındaki seyahat acentelerinin erişimine açık hale getirmek için yeni bir uzun vadeli global dağıtım sözleşmesini imzaladı.

Dünyanın en büyük uluslararası havayolu şirketi olan Emirates, altı kıtadaki 150’nin üzerinde noktaya, her hafta 3,600’ün üzerinde uçuş gerçekleştiriyor. Sabre’ın teknolojisi, şirkete, dünya çapında 425,000’den fazla seyahat acentesine ulaşan Sabre Travel Marketplace üzerinden, sunmakta olduğu geniş tarife listesini etkili bir biçimde piyasaya sürme ve satma olanağı sunacak.

Sabre Branded Fares, seyahat acentelerine, tüketicilerden gelen daha kişiselleştirilmiş ürünlere ve hizmetlere yönelik büyüyen talebi ve beklentiyi karşılama olanağı sunuyor. Sabre’ın gelişmiş çözümünü kullanan seyahat acenteleri, artık gezginlere Emirates’in; sözgelimi ekonomik bir tarife satın almak, en çok uçuş milini kazanmak veya en yüksek derecede esnekliğe sahip olmak gibi kendileri için en önemli şeylere göre tarifeler seçme imkanı veren markalı tarife yelpazesini sunabiliyor.

Sabre’ın Avrupa, Orta Doğu ve Avrasya’dan sorumlu başkan yardımcısı Dean Bibb, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Emirates havayolları, gezgin deneyimini farklılaştırmaya büyük yatırımlar yapan bir marka ve kişiselleştirme, bu stratejide merkezi bir rol oynuyor. Havayolu şirketinin yeni markalı ücretler yelpazesi, yolculara kendi seyahat deneyimlerine yönelik daha fazla seçenek ve kontrol olanağı sunuyor ki bu da genellikle, daha mutlu gezginler ve daha yüksek bir memnuniyet seviyesi anlamına geliyor. Havayolu müşterilerimize, gezginleri kendi operasyonlarının kalbine yerleştirmek Sabre’ın başlıca odak noktalarından ve bizim yatırım çabalarımızdan birisi olma özelliğini taşıyor.”

Sabre’ı kullanan seyahat acenteleri, spesifik marka tekliflerine yönelik geliştirilmiş görünürlüğe dayanan yüksek fiyatlı satış fırsatlarını yönlendirirken, şimdi müşterilere daha bilinçli seçimler ve daha yüksek düzeyde müşteri hizmeti sunuyor.

Emirates, kendi markalı tarifelerini ve yardımcı ürünler ile hizmetleri pazarlayan ve satan taşıyıcıların büyüyen bir listesini, Sabre aracılığıyla gezginlerle buluşturuyor.

Sabre’nin seyahat satış platformu, uçuş tarifelerinin, otel odalarının, kiralık araçların, tren biletlerinin ve diğer türlerde seyahatlerin, 425,000’in üzerinde seyahat acentesine ve bu platformu seyahat satın alma, rezervasyon yapma ve yönetme amacıyla kullanan binlerce kuruluşa pazarlanmasını ve satılmasını sağlamada önemli bir rol oynuyor. Tahmini olarak 120 milyar $’lık seyahat harcamasını işleyen platform, dünyanın en büyük satış platformlarından birisi olma özelliğini taşıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!