Gastronomlar Bu Uygulamaya Bayılacak, 12forward

Damak zevkine düşkün olanlara, gurmelere müjde gibi bir haber! Bu uygulama ile birlikte Paris’te nerede en lezzetli yemeği yiyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Paris’te yemek yiyebileceğiniz 12 yeri söyleyecek uygulama yazıldı. White Guide tarafından yazılan 12forward isimli uygulamaya Andorid ve iOS’tan ulaşılabilir.

Uygulama tasarımcıları Paris’in gastronomik yeniliğin merkez üssü olduğunu düşünüyor. Bu dijital rehberin hedef kitlesi ise gastronomi tutkunları.

4 Şubat’ta piyasaya sürülmüş olan uygulama mütevazi restorantları ve kaliteli yemek mekanlarını içeriyor. Eklenecek diğer şehirler için çalışmalar devam etmekte; Sidney, Los Angeles, Bangkok, Şikago. Şimdilik 30 ila 40 arasında şehir eklenmesi planlanıyor.

Uygulamanın sunduğu liste 12 ile sınırlı olacak, yeni bir mekan listeye girdiğinde en düşük puana sahip olan mekan listeden silinecek. 100 puanlık bir sistemle listelenecek olan restorantlarla ilgili tüm detaylar yer alacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!