Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sabre Asya Pasifik, bölgedeki gezginlerin seyahat konusunda kendilerinden ne kadar emin olduklarını belirlemek üzere yeni bir gezgin duygu-durum anketi başlattı.

Anket, Covid-19’dan sonra Asya Pasifik bölgesinden gezginler için seyahat öncesi rezervasyon modellerinin nasıl değişeceğini belirlemeyi ve hükümetlerin uyguladığı pandemi sonrası önlemler gibi faktörlerin tatil destinasyonu seçimini etkileyip etkilemeyeceğini incelemeyi amaçlıyor.

Bu son araştırma, gezginlerin en çok hangi modelin kullanımı konusunda kendilerine güven duyduklarını, bir sonraki seyahatleri için ne kadar erken rezervasyon yapmayı düşündüklerini, hava, kara ve deniz taşımacılığı ve konaklama ile ilgili uygulanan güvenlik önlemlerinin rezervasyon ve seyahatleri konusunda güvende hissettirip hissettirmediğini de inceleyecek.

Anket sonuçlarının, yolcuların seyahat etmek için yeterince kendinden emin olup olmadıkları ve sınır kısıtlamalarının kaldırılmasına bağlı olarak ne kadar uzağa seyahat etmeyi seçebilecekleri ve gezginlerin seyahat ekosistemi içerisinde alınmasını bekledikleri sağlık ve güvenlik önlemlerinin türü hakkında önemli bilgiler sağlaması bekleniyor.

Anketin doldurulması sadece birkaç dakika alıyor ve katılımcılar ankete buradan erişebilirler.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz