Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Avrupa’nın önde gelen çoklu model seyahat rezervasyon platformu Omio, gezginlerin Avrupa içinde nereye seyahat edebileceklerini kolayca anlamalarına yardımcı olmak için yeni bir çevrimiçi kaynak başlatarak seyahati yeniden yönetiyor.

Sınırlar tekrar açıldığında, uluslararası seyahatin karşılaştığı en büyük zorluklardan biri ülkeler arasında var olan önemli düzenleyici farklılıklar olacaktır.

Gezginlerin akıllarındaki en büyük soru ‘Nereye güvenle gidebilirim?’ olacak, şirketin yeni interaktif keşif aracı, kullanıcıların sınırları aştıkça, uçuşları, otobüsleri, trenleri değiştirdiklerinde mevcut en yeni öngörülere . ve değişen standartlara göre faaliyet gösterebilecek ulusal bölgelerdeki feribotlar veya ulaşım için kolay erişim sağlayarak yanıtları bulmalarına yardımcı oluyor.

Omio’nun Açık Seyahat Endeksi, kullanıcıların farklı ülkelerin pandemiye nasıl tepki verdiğine ve seyahat kısıtlamalarının ne kadar hızlı kaldırıldığına ilişkin fikir edinmelerini sağlıyor. Örneğin, kullanıcılar menşe ülkeye, belirli bir ülkeye ve belirli bir ülke içinde seyahatle ilgili genel duruma ve yerleşik olmayanların erişimine izin verilip verilmediğine bağlı olarak nereye gidebileceklerini bir bakışta görebilirler.

Omio Marka Direktörü Justin Wang; “Seyahat yeniden başladığında, sadece müşterilerimize değil, bir bütün olarak sektöre yardımcı olmak için kendi sorumluluğumuzu kabul ettik. Her ülkenin kısıtlamaları kaldırmak için kendi durumuna göre çalıştığını bilen bir araç yaratmak istedik ve herkesin akıllarındaki ilk soru ‘güvenli bir şekilde nereye gidebilirim?’ Seyahat Endeksi, gezginlerin seyahat etmeleri için kendinden emin ve güvenli hissetmelerine yardımcı olacak ve en önemlisi tekrar seyahat etmek için bizlere ilham verecek” dedi.

Kullanıcı dostu interaktif harita, varış destinasyonlarını renklendirecek basit bir seyahat ışık sistemi ile kalkış ülkesine göre nereye gidebileceğinizi gösterir. Sağlayıcılar bölümünde, gezginler, yüz maskelerinin zorunlu olarak takılması veya seyahat için uygunluk belgesi gibi 50’den fazla seyahat sağlayıcısında uygulanabilecek belirli önlemleri gözden geçirebileceklerdir. Güncellenmiş rezervasyon ve iptal politikaları ile birlikte sağlayıcılar tarafından uygulanan güvenlik önlemleri de, insanların geri dönmesini mümkün olduğunca basit hale getirmek için, güncellemeler her hafta merkezden yapılacaktır.

Omio, dünya çapında ulaşım verilerini tedarik etme, iyileştirme ve sentezleme konusunda kanıtlanmış uzmanlığı nedeniyle seyahat planlama platformu Rome2rio’dan yararlanacak. Şu anda seyahat kısıtlamalarının değişken doğası göz önüne alındığında, Rome2rio, Avrupa’da en son kısıtlamalar ve güvenlik önlemi bilgilerini toplama odağını genişletmiştir.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz