Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

GetYourGuide’da ürün performansınızı nasıl artıracağınızı merak mı ediyorsunuz? İşte gezginlerin sizi bulmasını kolaylaştırmak için yapabileceğiniz 4 şey!

1. Müşterilerin son dakikaya kadar rezervasyon yapmalarına izin verin

Günümüz gezginleri, yeni bir yeri ziyaret ederken gittikçe nadir, planlanmamış deneyimler için rezervasyon yapmak istiyor. eğlenceli bir şey yapmak için insanlara ilham geldiğinde, turunuzun kullanılabilir bir seçenek olmasını istersiniz.

Pek çok müşteri, aetkinliklere başlamadan hemen önce rezervasyon yaptığından, etkinlikten 30 dakika veya daha kısa bir süre öncesinine kadar rezervasyon almak, etkinliği daha öncesinden rezervasyona kapatmaktan % 50 daha fazla rezervasyon sağlayabilir. Böylece sunduğunuz deneyim son dakika gezginleri tarafından rezervasyon yapılabilir bir hale gelebilir.

2. Yüksek kaliteli çeşitli fotoğraflar dahil edin

Her ürün için en az 10 yüksek kaliteli fotoğraf bulundurmak, rezervasyonu güvence altına alma şansını önemli ölçüde artırabilir. Fotoğraflarınız potansiyel müşteriler için turlarınızı gerçekten özel kılan şeyleri ortaya koyuyor. Daha canlı çekimler için doğal ışık kullanma, ziyaret edilen tüm önemli yerleri gösterme, uygun kompozisyon teknikleri, çözünürlüğü ve görüntü kalitesini en üst düzeye çıkarma gibi şeyleri dikkate alın.

3.Alakalı en az 7 anahtar kelime ekleyin

7 anahtar kelimeli etkinliklerin, 0 anahtar kelimeli etkinliklerden ortalama 2 kat daha fazla rezervasyon aldığını biliyor muydunuz? Daha az anahtar kelimeye sahip olmak, ürünlerinizin GetYourGuide platformunda tam olarak optimize edilmediği anlamına gelebilir. Bazı etkinlikleriniz için daha alakalı anahtar kelimeler etiketleyerek etkinliklerinizi daha fazla müşteriye gösterebilirsiniz!

4.Önlenebilir iptallerden kendinizi koruyun

İptal etmenin en önemli nedenlerinden biri tarih / saatin artık uygun olmamasıdır. Gereksiz iptal işlemlerinden kaçınmak ve mümkün olan en iyi müşteri deneyimini oluşturmak için, programlarınızın, uygunluğunuzun ve fiyatlarınızın her zaman güncel olduğundan ve en son envanterinizi yansıttığından emin olun. Buna, çalışmadığınız tarihler de dahildir.

Zamandan ve paradan tasarruf edebilmeniz için ürünlerinizi tek bir yerden yönetmenize yardımcı olabilecek bir rezervasyon yönetim sistemini kullanmayı düşünün.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz