SABRE, 2017 İçin Yükselen Trendleri Belirledi. 0

2017 seyahat endüstrisinde büyük etkiye sahip olacak 3 teknoloji trendi Sabre tarafından belirlendi.

Öngörülenler şunlar;

  • Konuşma Arayüzleri: Ses, mesajlaşma ve yeni iletişim formlarına geçiş
  • Dijital Gerçeklikler: Sanal ve artırılmış gerçeklikler seyahat manzaralarını nasıl değiştiriyor?
  • İlişkili İstihbarat: Seyahatte botların, robotların ve yer işaretlerinin rolü

Sabre’nin seyahatte yükselen teknoloji trendleri raporu, seyahat sektörünün çoğu zaman daha erken benimsediği yeniliklerin her zamankinden daha hızlı değiştiğini savunuyor.

Rapor, robotikler, yapay zekâ ve zenginleştirilmiş gerçeklik gibi yeni imkânların günlük yaşamın neredeyse her yönüne yayılmasının eşiğinde olunduğunu iddia ediyor.

Otellerde konukların girişini yapan insansı robotlardan, üç boyutlu sanal tatillere ve benzersiz kişilik özelliklerine sahip AL-destekli chatbotlara kadar,  Sabre Laboratuarları raporu önümüzdeki yıllarda seyahat endüstrisi ve diğer endüstrileri şekillendirmek için yeni teknolojilerin nasıl geliştiğini araştırıyor.

Rapor, her trendin dayanak noktası olan anahtar teknolojiler kadar 2017’de seyahat endüstrisinde muhtemelen büyük etkiye sahip olacak başlıca 3 teknoloji eğilimini değerlendiriyor.

Acentalar, havayolları, otelciler ve gezginler için 40’tan fazla özel paket sunuyor.

Şirketin Sabre Laboratuarları teknoloji yenilik kolunun müdürü Mark McSpadden, Sabre’nin seyahat deneyimini iyileştirmek için seyahat endüstrisine en iyi nasıl uygulanacaklarını belirlemek amacıyla yeni teknolojileri sürekli olarak keşfettiğini söyledi.

“Bu teknolojilerin portföyümüze uyabileceği yeni yolları keşfetmeye ve müşterilerimize ve gezginlere yenilikler sunmaya devam ediyoruz.”

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.