Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Düşük bütçeli havayolu şirketlerinden Ryanair, araba kiralama şirketi olan Cartrawler ile ortaklığını 2 yıl kadar uzatacağını açıkladı. B2B (business to business) seyahat teknolojisi RyanAir’ın araba kiralama fonksiyonunu destekliyor, bu şekilde Ryanair 174 ülkede 30.000 adet havaalanı ve şehir lokasyonlu 1.500 adet araba kiralama acentasıyla, yolcularına bu hizmeti sağlayabiliyor.

Ortaklığın ileride taksi ve tren transferleri de sağlanmak üzere daha da genişletilmesi planlanıyor.

Ryanair pazarlama müdürü Kenny Jacobs yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“Her zaman daha iyiye şeklinde oluşturduğumuz programın bir parçası olacak şekilde, Car Trawler ile ortaklığımızı uzatmaktan memnuniyet duyuyoruz. 180 farklı ülkeden farklı yolcular Car Trawler’ı Ryanair aracılığıyla kullanarak arabalarını kiraladılar bile. Car Trawler şirketinin gelişmiş teknolojisi müşterilerimize en uygun şekilde seyahat etme olanağını sunuyor.”

Ryanir genel başkanı Mike McGrearty de iş arkadaşını su sözleriyle destekledi:

“Son iki yılda Car Trawler ekibi, Ryanair araba kiralama sistemini geliştirmek için büyük efor sarf etti. Biz de bu büyük çabanın sonuçlarını görmekten mutluluk duyuyoruz.Mobil platformu eksiksiz bir şekilde yenileme, Car Trawler’ı Ryanair uygulamasına tam entegre etmek gibi inovasyonlar Ryanair kullanıcılarının sorunsuz bir şekilde tüm cihazlarla bu uygulamayı kullanmalarını sağladı. Makinaları öğrenme odaklı ürün seçimi, davranışsal geliştirme ve aynı zamanda masaüstü sergileme işlevselliğinde yapılan yeniliklerden oldukça fayda gördük.”

2015’ten beri 180 ülkede insanlar Ryanair sitesi aracılığıyla araba kiraladılar. Gerçekleştirilen araba kiralamalar arasında Dublin en çok kullanılan şehir olarak geçiyor.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz