Riviera Travel, 2022 Nehir Turları için Farklı Kabin Tiplerinde Tek Kişilik Konaklamalarda Ek Ücret Ödenmeyecek Yeni Kabinler Eklediğini Duyurdu

Riviera Travel, Nisan 2022’den itibaren Avrupa nehir turlarından yedisine tek kişilik konaklamalarda ek ücret olmayan 300 kabin ekledi.

Farklı kabin sınıflarında toplam 38 sefer, tek başına seyahat edenlere ekstra ücret ödemeden sunulmaktadır.

Kişi başına 979 £’dan başlayan beş günlük “Amsterdam, Kinderdijk ve Lale Tarlaları” turları ve kişi başına 1939 £’dan sekiz günlük “Douro, Porto ve Salamanca” turları mevcut.

Ayrıca kişi başına 1519 £’dan Viyana, Salzburg veya Linz, Durnstein, Budapeşte ve Bratislava’ya uğrayan “Mavi Tuna” kruvaziyeri ve Köln, Koblenz, Bernkastel ve Trier için yedi rehberli tur içeren sekiz günlük “Ren ve Moselle” kruvaziyeri de mevcuttur. Ücretler kişi başı £1969’dan başlıyor.

Riviera’dan Katja Hildebrandt, uluslararası seyahatlerin başlamasından bu yana solo seyahat etmek isteyen konuklarda “göze çarpan bir artış” olduğunu söyledi.

Kendisi; ” Daha fazla konuğun mümkün olan en kısa sürede seyahat etmeyi umduğuna dair net geri bildirimler aldık, bu nedenle bu kabinleri çok çeşitli güzergahlarda 2022 sezonunun başlangıcına ekledik.

“Nehir gezilerimizin tek başına seyahat edenler için sürükleyici, erişilebilir ve samimi bir tatil seçeneği olmasını sağlamaya devam ettiğimiz için, hiçbir ekstra ücret ödemeden tek başına seyahat edenlere kabinler sunabildiğimiz için çok memnunuz” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!