Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Virgin’nin rakipleri tarafından nasıl görüldüğünü düşündüğü sorulduğunda ise, 1990’lı yıllarda iki havayolu firması arasında rekabetin en çok kızıştığı Virgin Atlantic’e karşı BA’nın “dirty tricks” kampanyasını referans gösteriyor.

Kendisi; “Rekabet her sektörde her zaman iyidir” dedi. “Yeni gemiler inşa etmek yıllar sürer. Sanırım beş ila altı yıl zamanımız var, sonrasında ise insanlar bizi takip etmeye başlayacaklar; ama o zamanda elimizde olanı yeniden şekillendireceğiz” dedi.

İlk üç “sadece yetişkinler için” Virgin Voyages gemilerinden ilki 2020 yılında hizmet vermeye başlayacak.

Gemide ne olacağı ile ilgili daha fazla ayrıntı, inşa edildiği Fincantieri tersanesinde Cenova’da gözler önüne serildi vebu gemi açık hava yogası, sağlıklı yaşam havuzu ve denize bakan kabinleri içeriyor.

Scarlet Lady adlı gemi aynı zamanda, geminin tüm atıklarını yeniden kullanılabilir temiz enerjiye dönüştürmeyi amaçlıyor.

Genel Müdür ve Başkan Tom McAlpin; “(Kruvaziyer sektörü) büyüdükçe, birçok segmente hitap etmek zorunda kaldı, ancak farklı ve çok özel bir şey yaratma fırsatımız oldu. Virgin markasının gücü çok önemli ve daha önce hiç kruvaziyer yolculuğu yapmamış insanları çekebileceğimizi düşünüyoruz” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz