Rent‘n Connect ve Bidroom’dan Her Yerde Bağlantıda Tutacak İşbirliği 0

Uluslararası seyahat edenler için mobil bağlantıya ve ek teknoloji hizmetlerine kolay erişim imkânı sağlayan seyahat teknolojileri şirketi Rent ‘n Connect ve otel rezervasyonu endüstrisini yeniden keşfetmeyi amaçlayan dünyada ilk üye bazlı ve komisyonsuz çalışan otel rezervasyon platformu Bidroom seyahat etmenin herkesin hayatında ne kadar önemli bir yer tuttuğunun farkında. Rent ‘n Connect ve Bidroom işbirliği sayesinde, Rent ‘n Connect’in sınırsız ve taşınabilir Wi-Fi modemi ve Bidroom’un sürekli olarak sağladığı avantajlı online Hotel kiralama servisi birbirini mükemmel şekilde tamamlıyor. Kullanıcılar bu işbirliği sayesinde online dünya ile bağlantıda kalıp, istedikleri hotelden kaliteli servisi daha uygunu fiyata alabiliyorlar.

Seyahat etmek kolaylaştıkça, seyahat teknolojileri ve e-ticaret şirketleri, bu süreçte ortaya çıkan sorunlara çözümler bulmaya başladılar. Günümüzde, her servisin ucuzunu ve alternatifini bulmak mümkün ancak uygun fiyatta kaliteli hizmet bulmak bir mesele haline geliyor.

Rent ‘n Connect,  kullanıcılarına cep boy taşınabilir Wi-Fi modemi ve 130’dan fazla ülkede dilediğince kullanım hakkı temin ediyor. Taşınabilir Wi-Fi modeminizi Rent ‘n Connect websitesinden sipariş verip İngiltere, Avrupa Ülkeleri ve Türkiye’den teslim alarak, kişisel Wi-Fi bağlantınızla dilediğiniz yerde online olabiliyorsunuz! Öte yandan Bidroom, seyahat etmeyi sevenlere çözüm buluyor ve online hotel kiralama servisini %25’e varan indirim fırsatları ile sunuyor.

Bidroom ve Rent ‘n Connect, müşteri kitlelerinin birbirilerinin hizmetlerine ihtiyaçları olduğunun farkına vararak geliştirdikleri bu işbirliği sayesinde kendi müşterilerine özel indirim fırsatları sunmayı hedefliyorlar. Bu işbirliği aracılığıyla, müşterilerine hem daha iyi bir hizmet hem de değerli fırsatlar kazandırıyorlar.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.