Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Prontotour‘un artık gelenekselleşen Acenteler Buluşması’na 2016 değerlendirmesiyle başlayan Prontotour Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran, 2016 yılını yüzde 20 büyüme ile kapattıklarını açıkladı. Gemi ve nehir turlarının yanı sıra yurt içi ürünlerinde rekor büyüme yakaladıklarını belirten Ali Onaran, “Tatilseverler için kalite ve güvenli seyahatin adresiyiz. Güçlü markamız ve deneyimli kadromuz ile yolumuza devam ediyoruz” dedi ve 2 yeni markasını tanıttı.

Türkiye’nin lider tur şirketlerinden Prontotour, 2017 yılına 2 yeni gençlik markası ile girdi. Friends, 7-17; Piu ise 18-35 yaş aralığındaki gençlere hizmet vermek için oluşturduğu markalar ile artık gençlerin dilinden daha çok konuşacak.

Prontotour’un yeni markası Friends, hem ebeveynlerin çocuklarını güvenle teslim edebilecekleri hem de çocukların ve gençlerin bireysel olarak çok büyük kazanımlara sahip olacakları kamp organizasyonlarını hedefliyor.

Prontotour’un bir diğer gençlik markası Piu ise 18-35 yaş aralığındaki gençlerin talep ve istekleri doğrultusunda sunacağı tatil konseptleriyle, onlara farklı, yeni ve eğlenceli deneyimler yaşatmayı planlıyor.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz